Iegūsti kaķenes skatienu ar šiem vienkāršajiem trikiem

Komentāri

Lai arī ir vasara un daudzas no mums nelieto kosmētiku, tu zini, ka drīzumā ir paredzēts pasākums, kurā tev jāizskatās satriecoši. Kāzas, dzimšanas diena, varbūt pat darba ballīte? Iegūsti perfektu kaķa skatienu ar šo padomu palīdzību!

Acu laineris izceļ tavas acis, padarot tās izteiksmīgākas un pat piešķir tām jaunu formu. Vietnē Youtube kanālā TheMakeUpChair tiek piedāvāts izmēģināt dažādas acu lainera tehnikas.

Vispirms, uzvelc šauru līniju, tieši pie skropstiņām, lai padarītu tās vizuāli biezākas. Pēc tam eksperimentā ar lainera garumu un platumu. Svarīgi atcerēties, ka lainera līnija jāvelk uz augšu, kā arī ja vēlies izcelt apakšējo acu līniju, labāk izvēlēties acu zīmulīti.

Ja vēlies iegūt apaļu acu formu, laineris jāvelk visas actiņas garumā. Ja vēlies padarīt tās lielākas, akcentē ārējo acs kaktiņu.

Foto:

Noskaties video!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl