Iedvesmojošā Madara Kiviča atklāj, kā pārvērš stresu pozitīvā enerģijā

13 komentāri
Iedvesmojošā Madara Kiviča atklāj, kā pārvērš stresu pozitīvā enerģijā
LINDA LIEPIŅA

Iedvesmojošā ”influencere”, divu meitu mamma Madara Kiviča apzinās, ka stress ir teju ikvienas personas dzīves sastāvdaļa. Ar stresu jācīnās, lai neiedzīvotos fiziskās vai psiholoģiskās slimībās.

Divu meitu māmiņa paziņo, ka pasaule sākas mūsos, nevis ārpusē!

Foto: Madara Kiviča izrāda savu maigo, sievišķīgo personību

View this post on Instagram

Pasaule sākas mūsos, nevis ārpusē. Bet mēs bieži sajaucam un lieki uztraucamies. Visbiežāk, par lietām, kas mūs nemaz neskar vai kuras nav iespējams mainīt. Esam pieraduši, ka stress ir ikdienas sastāvdaļa, toties tā tam nebūt nav jābūt. Iekšējais saspringums attīsta fiziskas un psiholoģiskas slimības, tādēļ ir labi pārvērst to pozitīvā enerģijā. Un visbiežāk sākums ir.. vienkārši ieelpot, atbrīvot prātu un pajautāt sev- cik svarīgi ir tas, par ko satraucies? Ko vari darīt, lai mazinātu šo satraukumu? Kas ir tas, kas Tev sagādā prieku? Ir daudz un dažādas terapijas un teorijas, kuras var izmantot. Katrs atrod sev piemērotāko. Man tās ir 1.) Attīstība mentāli un fiziski 2.) Atrast mirkli sev 3.) biežāk smaidīt un likt pasmaidīt arī citiem 💗 📸 @lindaliepinaphotography #loveyourself #createhappiness #pink #Guess #Latvian

A post shared by 𝐌𝐚𝐝𝐚𝐫𝐚 💎 (@madara.kivica) on

Madara Kiviča bauda vasarīgu atpūtu kopā ar meitiņām

Madara domā, ka bieži vien mēs sajaucam un lieki uztraucamies – visbiežāk par lietām, kas mūs nemaz neskar vai kuras nav iespējams mainīt.

”Esam pieraduši, ka stress ir ikdienas sastāvdaļa, toties tā tam nebūt nav jābūt,” tā Madara.

Skaistule ir droša, ka iekšējais saspringums attīsta fiziskas un psiholoģiskas slimības, tādēļ ir labi pārvērst to pozitīvā enerģijā.

Sākums stresa pārvēršanai pozitīvā enerģijā ir elpošana, prāta atbrīvošana un jautāšana sev – cik svarīgs ir tas, par ko uztraucies? Ko vari darīt, lai mazinātu satraukumu?

Madara apzinās, ka ir daudz un dažādas terapijas un teorijas, kuras var izmantot. Katram jāatrod piemērotākais!

”Man palīdz – mentāla un fiziska attīstība, mirklis sev un smaidīšana, likšana pasmaidīt arī citiem,” informē Madara.

Kā tu pārvērt stresu pozitīvās emocijās?

Madara Kiviča atklāj, kāpēc viņas skapī ir maza augstpapēžu kurpju izvēle