Iedvesmojošā Indra Salceviča skaidro, kāpēc attiecības nevajag uztvert kā darbu

5 komentāri
Iedvesmojošā Indra Salceviča skaidro, kāpēc attiecības nevajag uztvert kā darbu
INSTAGRAM

Modes eksperte, ”influencere” Indra Salceviča pēdējā pusgada laikā bieži vien dzirdējusi frāzi, ka attiecības ir darbs. Indra šim apgalvojumam nepiekrīt, uzskatot, ka attiecībām ir jābūt vieglām.

Pārdomas par attiecību veidošanu Indra publisko sociālajā tīklā ”Instagram”, rakstot, ka paanalizējusi savu pagātnes pieredzi, tāpēc droši var apgalvot, ka apgalvojums ir tīrākās muļķības!

”Dzīve nav par un ap ķermeni.” Indra Salceviča par sevis pieņemšanu un iemīlēšanu

Indra Salceviča nododas dārza darbiem, ne meklē vīriešu kārtas ”plāksteri” sāpošajai sirdij

”Attiecības un vārds “darbs” ir savienojami tad, kad viss jau ir ”dziļā bedrē”. Tad, kad ”ūdens smeļas mutē” un sākas aizvainojumu ķeksēšana ārā. Darbs var būt tikai ar sevi,” skaidro Indra.

”Influencere” domā, ka attiecības ir tikai un vienīgi laiks, laiks kopā un nedalīta uzmanība.

Indra domā, ka kopā pavadītais laiks, ir mirkļi, kuros saproti, vari vai nevari pieņemt vienu vai otru partnera īpašību. Laiks, kurā veidojas kopīgi ieradumi, kopīgas tradīcijas un atmiņas.

”21 gadsimtā ir daudz laika zagļu, varbūt nemaz nav tik slikti kādu no tiem ik pa laikam izslēgt vai nolikt plauktā. Un paņemt partneri aiz rokas un iziet pastaigā. Bet vārdu “darbs” man patiesi negribētos lietot attiecību sakarā. Vēl jo vairāk – es negribētu, lai man tā jebkad būtu jāsaka – es strādāju, lai šīs attiecības izveidotos vai mēs strādājam,” tā Indra.

Salcevičai liekas, ka viņa zina, kad sākas pirmie aizmetņi, kas ved uz attiecībām kā uz darbu. Tas ir tad, kad tu otru uztver kā pašsaprotamu. Jā, iespējams, tu rūpējies par viņu fiziski, bet emocionāli viņam ir vieta tavas mājas plauktā un nevis līdzās.

Indra Salceviča atklāj patieso šķiršanās iemeslu – bijušo ”besījuši” viņas bērni

5 komentāri