Iedvesmojošā Baiba Prindule-Rence aicina uz grāmatas atvēršanas svētkiem

Pievienot komentāru
Iedvesmojošā Baiba Prindule-Rence aicina uz grāmatas atvēršanas svētkiem
PRIVĀTAIS ARHĪVS

19. augustā notiks grāmatas ”Svinam” atvēršanas svētki. Grāmatu radījusi Baiba Prindule-Rence – viena no Latvijas atpazīstamākajām kāzu, pasākumu un vides dekoratorēm, apkopojot un radot 38 stāstus par skaistu dzīves svinēšanu. Kā Skaties.lv atklāj Baiba, uz atklāšanas svētkiem mīļi gaidīts ikviens!

Grāmata ir par iedvesmu un padomiem, kā padarīt skaistus svētkus tikai pašiem sev vai visai plašajai radu un draugu saimei, sanākot uz vasaras svētkiem pagalmā. Grāmatu veido stāsti, kas īpaši aizķērušies atmiņā Baibai, darbojoties šajā nozarē, tomēr lielākā daļa svētku radīti īpaši šai grāmatai, domājot par jaunākajām tendencēm un aktualitātēm dekorāciju un vides dizaina pasaulē.

Grāmatu īpašu padara arī tas, ka vairāk nekā 1000 dažādās fotogrāfijas, kas visas atrodas grāmatas lappusēs, fotografējusi Linda Lauva – viena no pieprasītākajām un pasaulē atpazīstamākajām Latvijas kāzu fotogrāfēm.

Par grāmatu Baiba pati stāsta: ”Ideja par grāmatu esmu lolojusi vairākus gadus – katru reizi, kad esmu kādā grāmatu veikalā Latvijā vai ārzemēs un pārskatu šī žanra grāmatas, domāju – mēs arī tā varam, mēs Latvijā novērtējam skaistas lietas un idejas.

Šajā nozarē vispār esam tālu priekšā lielākajai daļai pasaules, jo latvieši māk svinēt un grib to darīt skaisti. Es vēlos cilvēkus iedvesmot to darīt vēl labāk, vēl interesantāk un radošāk, pat pašu grāmatu esam radījuši kā dizaina priekšmetu ar īpašu vāku un dizaina papīru.”

Uz grāmatas atvēršanas svētkiem ikviens aicināts 19. augustā pulksten 18.00 Tallinas ielas kvartālā, Tallinas ielā 10, koncertzālē ”Tu jau zini kur”.

No 20. augusta grāmata būs pieejama tirdzniecībā grāmatnīcās visā Latvijā.

Vairāk informācijas par atvēršanas svētkiem: https://www.facebook.com/events/447777549150437/

Un sekojot Baibai Instagram @baibaprindule