Bijusī parabobslejiste Annija Kļaviņa kāzu gadadienā bauda romantisku fotosesiju

Bijusī parabobslejiste Annija Kļaviņa kāzu gadadienā bauda romantisku fotosesiju
VILKU AIVARS

2019. gada 9. augustā bijusī parabobslejiste Annija Kļaviņa iestūrēja laulības ostā ar mīļoto Aleksi. Laimīgais pāris nosvinējuši gada jubileju un atskatās uz kopā piedzīvoto.

Par kāzu gadadienu Annija paziņoja, publiskojot skaistas fotogrāfijas sociālajos tīklos.

Foto: laulības ostā iestūrējusi iedvesmojošā Annija Krūmiņa

Fotogrāfs Aivars Vilks iemūžinājis pāri kāzu tērpos jau gadu pēc lielā notikuma.

Bildēs redzams, ka kāzu tērpi pārim der kā uzlieti un starp mīlētājiem valda vēl vairāk mīlestības un vēl lielāka saskaņa.

Tāpat Annijas un Alekša ģimenei pievienojies mazs suņuks Luiss. Annija Luisu sauc par labāko, kas ar viņu un Aleksi noticis gada laikā.

Annija Krūmiņa: rati ir gandrīz kā mans ķermenis, un nevienam nav tiesības tiem patvaļīgi pieskarties

”Pirms gada es kļuvu par Alekša Kļaviņu. Ar skaļu un baznīcā visiem labi dzirdamu ”JĀ, ar Dieva palīgu!” es solījos mīlēt, dalīt gan labo, gan slikto, būt blakus, rūpēties, ticēt, cienīt. Tas ir labākais, ko savā dzīvē esmu izdarījusi,” skaistās bildes komentē Annija.

Arī Aleksis lielajai dienai par godu publiskoja skaistu pāra fotogrāfiju, kuru parakstīja vārdiem – dienā, kad tevi satiku, mana dzīve izmainījās. To, kā tu man liec justies, ir grūti izskaidrot. Tu liec man smaidīt īpašā veidā. Tu liec man arvien vairāk un vairāk mīlēt.

Pāra fotogrāfijas no draugiem, radiem un atbalstītājiem saņem vairākus tūkstošus ”sarkanās sirdis” jeb ”patīk”, tāpat arī neskaitāmus komentārus ar laba vēlējumiem un apsveikumiem.

Sveicam mīlētājus pirmajā gadadienā!