Ideāla Ziemassvētku dāvana bērnu omītēm – ģimenes fotoalbums

Komentāri

Līdz Ziemassvētkiem – mēnesis! Lai arī lielākā daļa no mums mēdz sarūpēt dāvanas pēdējā brīdī, iespējams, šī ir iespēja sākt plānot svētkus laikus! Kādas jaukas dāvanas patiks mūsu mīļajiem, jo īpaši mūsu bērnu vecmāmiņām?

Mārtiņš un Dace ir trīs bērnu vecāki. Jau piecus gadus viņiem ģimene nozīmē visu, un kas var būt jaukāks par atmiņām, kas apkopotas fotoalbumā? Daudzām ģimenēm ir tradīcija kopā ar bērniem pāršķirstīt fotoalbumus, lai atcerētos bērnības dienas un pat pasmietos par to, kas reiz piedzīvots.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Fotogrāmatas izveidošana šai ģimenei ir kaut kas jauns. Kā atzīst māmiņa Dace, iepriekš katra bilde tika pārdomāta. Tagad, digitālajā laikmetā, bildēm ir milzīgs apjoms, un tās varam pāršķirstīt planšetē vai datorā, tomēr ģimene vēlējusies sagādāt sev un saviem tuvajiem īpašu Ziemassvētku dāvanu. Kādu – uzzini šajā sižetā!

Foto: ģimenes fotoalbuma veidošana

Video:

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl