Līdz hospitalizācijai un veģetatīvajai distonijai! Lielo izmēru modele Tatjana atklāj drastiskākās diētas, kuras ievērojusi

Baiba Gāliņa

Autors: Baiba Gāliņa

2 komentāri
Līdz hospitalizācijai un veģetatīvajai distonijai! Lielo izmēru modele Tatjana atklāj drastiskākās diētas, kuras ievērojusi
INSTAGRAM

Lielo izmēru modele Tatjana Mackeviča jau no agras jaunības iepazinusi dažādas diētas un darījusi visu, lai notievētu. Nu modele apzinās, kādas kļūdas pieļāvusi, kā tās ietekmējušas viņas veselību. Tatjana nosauc pašu drastiskāko diētu, kuru ievērojusi.

Sarunā ar portālu Skaties.lv Tatjana atklāj, ka drausmīgākā dieta, kuru viņa ievērojusi, ir ķīniešu tablešu dzeršana. Viena paziņa strauji notievējusi ar šo tablešu palīdzību, un arī Tatjana sākusi lietot brīnumzāles.

”Gatavojos iet uz kāzām, šuvu kleitu un vēlējos izskatīties skaista. Katrā pielaikošanā šuvēja slavēja manus centienus notievēt, jo vienmēr apģērbs bija vairāk un vairāk jāieņem. Visi lielie prieki beidzās desmitajā diētas dienā,” stāsta Tatjana.

Lielo izmēru modele Tatjana devusies uz slimnīcu, lai tievētu profesionāļu uzraudzībā

Desmitajā diētas dienā modelei kļuvis slikti un viņa aizvesta uz slimnīcu. Kā stāsta Tatjana, tablešu sastāvā ir sibutramīns, kas tiek uzskatīts par amfetamīna analogu. Skaistule nav vēlējusies ēst, bijusi enerģijas pārpilna un tā pazaudēti spēki.

”Nezinu, vai to ietekmēja tabletes, vai arī tā bija vienkārši sagadīšanās, bet pēc diētas man parādījās veģetatīvā distonija. Diētas desmitajā dienā piedzīvoju pirmo panikas lēkmi, un lēkmes mani nav pametušas vēl šodien, bet esmu iemācījusies šo stāvokli kontrolēt,” tā Tatjana.

Aizdomājoties par diētām, Tatjana stāsta, ka bija periods, kad viņa daudz pīpējusi un dzērusi diētisko ”Coca-Colu”, protams, modele notievējusi, bet izskatījusies šausmīgi. Skaistule piebilst, ka tas nav tā vērts, labāk būt apaļai un skaistai, ne tievai, bet ”sažuvušai”.

Vēl modele aptiekā pirkusi tievēšanas komplektu nedēļai, kas sastāvējis no dažādiem iepakojumiem. Tur bijusi gan zupa, gan putras, dienā bijis jāpagatavo trīs iepakojumos atrodamais pulverītis. Ēdiens garšojis pretīgi.

”Ko tik neesmu mēģinājusi! Trakākās ir mono diētas. Varēju mierīgi nedēļu dzert tikai kefīru, ēst tikai griķus. Šādas diētas ir ļoti iedarbīgas, bet normāli ēdot, svars ātri vien atgriežas,” skaidro Tatjana.

Pēc pieredzes un dažādu dietologu, ārstu padomiem Tatjana apzinās, ka reizi nedēļā var taisīt atslodzes dienas, dzert tikai tējas vai paniņas. No ēdiena izvēlēties zaļumu salātus vai gurķus, tas ir veselīgi un attīra organismu.

”Pats labākais ir sabalansēts uzturs, normāls ēšanas režīms. Visi to zina, bet daudzi nevar ievērot. Man arī ir ļoti grūti. Ievēroju režīmu, kuru ieteica dietologs, bet mans laiks bieži vien ir atkarīgs no citiem. Tas ir grūti – filmēšanas vai fotografēšanas vidū nevaru teikt, pagaidiet, man tagad jāpaēd,” smejas Tatjana.

Tatjanai somā vienmēr atrodams ēdiens. Tas palīdz pēc iespējas vairāk pieturēties pie režīma un ēst reizi trijās stundās.

Lielo izmēru modele Tatjana cer, ka šovs ”XL Modele” Latvijā radīs apetītlīgo dāmu revolūciju

Modele nenoliedz, ka aizdomājoties, ka nekad nevarēs ēst lietas, kuras sagādā baudu, sākas stress. Skaistule ir iemācījusies atšķirt patiesās vēlmes no vēlmēm, kuras rodas, jo nav ko darīt.

”Esmu stipra rakstura, neatkāpjos no režīma, bet arī sev neliedzu vēlamo. Ja patiesi gribu saldo, varu nopirkt jogurtu bez cukura, bet ar ogām, kas piešķirs saldumu, varu apēst kūku, kura cepta bez eļļas, bet ar avokado. Galvenais atšķirt patiesās vēlmes no mirkļa iegribām,” informē Tatjana.

Skaistā modele saprot, ja viņa būtu bijusi gudrāka, nebūtu “akli” sekojusi diētām, viņai tagad nebūtu tik liels svars. Pēc ikvienas ievērotās diētas svars ne tikai atgriezies, bet pievienojis ķermenim papildus liekos kilogramus.

2 komentāri