Horoskops. Lauvas saderība mīlestībā ar Dvīņiem – 90% . Ar Vērsi – 100%. Uzzini savas zodiaka zīmes saderību ar partneri

Pievienot komentāru
Horoskops. Lauvas saderība mīlestībā ar Dvīņiem – 90% . Ar Vērsi – 100%. Uzzini savas zodiaka zīmes saderību ar partneri
FOTO: Matthew Fang, Flickr.com

FOTO: Flickr.com

Tev ir jauns draugs. Visticamāk, tu, tāpat kā daudzas sievietes, kuras uzsāk attiecības, esi jau noskaidrojusi, kad viņš ir dzimis, kāda ir viņa zodiaka zīme. Turpmāk Skaties.lv/Sievietei iepazīstinās tevi ar zodiaka zīmju saderību mīlestībā un laulībā. Augusts ir Lauvu laiks – tādēļ šomēnes uzzināsi, kādas attiecības ar katru zodiaka zīmi var veidoties Lauvai. Šodien – ar Aunu, Vērsi un Dvīņiem. Rīt – ar Vēzi, Lauvu un Jaunavu.

Lauva un Auns

FOTO: PROLars Lejring, Flickr.cpm

FOTO: PROLars Lejring, Flickr.cpm

Vīrietis – Auns, sieviete – Lauva

Attiecību tips: spilgtas un kaislīgas
Saderība mīlestībā: 100%
Saderība laulībā: 80%
Šajā spilgtajā savienībā visa kā ir pārpārēm – gan mīlestības, gan kaisles, gan emociju, gan ambīciju. Paralēli līdzīgajiem uzskatiem un dzīves mērķiem, šo savienību stiprina ļoti laba seksuālā saderība. Kaisle, kas valda starp viņiem, tikai pieaug. Šo pārīti nevar ielikt tradicionālajos laulības dzīves ”rāmjos’. Vīrietim Aunam un sievietei Lauvai dzīvē ir svarīga karjera, līdera pozīcijas un atzinība. Turklāt ne tikai darbā, bet arī ģimenē. Galvenais, lai ”ambīciju karš” ģimenē nebūtu pārāk nopietns, ar savu humora devu un nepāraugtu abu laulāto patiesā konfrontācijā. Viss pārējais viņiem ir dots, lai nodzīvotu kopā laimīgi, vētraini un koši.

Vīrietis – Lauva, sieviete – Auns

Attiecību tips: augt līdz debesīm
Saderība mīlestībā: 100%
Saderība laulībā: 90%
Lai arī lepnā sieviete – Auns nebūt nedomā visu darīt pēc vīrieša – Lauvas prāta, tomēr laulības dzīvē ir gatava, tiesa – nelabprāt, atdot līdera pozīciju vīrietim – Lauvai. Tādēļ, ka vīrietis – Lauva pilnībā atbilst viņas ideālam, kādam jābūt stipram un spēcīgam vīrietim. Neņemot vērā, ka ”ambīciju karš ”arī šajā savienībā ir diezgan liels, sieviete – Auns un vīrietis – Lauva ir piemēroti viens otram.