Komentāri

2. Lauva un Vērsis

2/4

Lauva un Auns

FOTO: PROLars Lejring, Flickr.cpm

FOTO: PROLars Lejring, Flickr.cpm

Vīrietis – Auns, sieviete – Lauva

Attiecību tips: spilgtas un kaislīgas
Saderība mīlestībā: 100%
Saderība laulībā: 80%
Šajā spilgtajā savienībā visa kā ir pārpārēm – gan mīlestības, gan kaisles, gan emociju, gan ambīciju. Paralēli līdzīgajiem uzskatiem un dzīves mērķiem, šo savienību stiprina ļoti laba seksuālā saderība. Kaisle, kas valda starp viņiem, tikai pieaug. Šo pārīti nevar ielikt tradicionālajos laulības dzīves ”rāmjos’. Vīrietim Aunam un sievietei Lauvai dzīvē ir svarīga karjera, līdera pozīcijas un atzinība. Turklāt ne tikai darbā, bet arī ģimenē. Galvenais, lai ”ambīciju karš” ģimenē nebūtu pārāk nopietns, ar savu humora devu un nepāraugtu abu laulāto patiesā konfrontācijā. Viss pārējais viņiem ir dots, lai nodzīvotu kopā laimīgi, vētraini un koši.

Vīrietis – Lauva, sieviete – Auns

Attiecību tips: augt līdz debesīm
Saderība mīlestībā: 100%
Saderība laulībā: 90%
Lai arī lepnā sieviete – Auns nebūt nedomā visu darīt pēc vīrieša – Lauvas prāta, tomēr laulības dzīvē ir gatava, tiesa – nelabprāt, atdot līdera pozīciju vīrietim – Lauvai. Tādēļ, ka vīrietis – Lauva pilnībā atbilst viņas ideālam, kādam jābūt stipram un spēcīgam vīrietim. Neņemot vērā, ka ”ambīciju karš ”arī šajā savienībā ir diezgan liels, sieviete – Auns un vīrietis – Lauva ir piemēroti viens otram.

2. Lauva un Vērsis

2/4
Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl