Horoskops. Kas jāliek galdā un jābauda Līgovakarā katrai zodiaka zīmei

Komentāri

2. Vērsis

2/13

Kad tuvojas kārtējais ēšanas maratons, paralēli Līgo dziesmām, atkārto arī populāro “Brauciet lēnām pār tiltu, draugi…” un nepāršauj pār strīpu iedomājoties, ka pie Jāņu ugunskura, varēsi ēst visu pēc kārtas. Jau zvaigznēs ir ierakstīts, ko drošāk baudīt, bet no kā Līgosvētku mielastā labāk atturēties

Auns

Foto: atl10trader, Flickr.com tomati

Foto: atl10trader, Flickr.com

Garajās saulgriežu brīvdienās Auns, kā vienmēr, visur grib paspēt un piedalīties. Likumsakarīgi – visur ik palaikam sanākt kaut ko ”iekost”. Tādā veidā Auns var pārvērtēt savus spēkus… Tad sāpēs galva un klāt būs tipiskās pēcsvētku ”nepatikšanas”. Auni vienmēr grib būt pirmie, tāpēc ir visēdāji un ātrēdāji. Tādēļ, lai noķertu ātru sātu, izvēlēsies pikantos un asos Līgo ēdienus. Bet vajadzētu tieši otrādi – būt par zālēdājiem, spiest uz lociņiem un salātiņiem un, galvenais, pie galda apsēsties un ēšanas procesu izbaudīt.

2. Vērsis

2/13
Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl