Horoskops. Kas jāliek galdā un jābauda Līgovakarā katrai zodiaka zīmei

Komentāri

2. Vērsis

2/13

Kad tuvojas kārtējais ēšanas maratons, paralēli Līgo dziesmām, atkārto arī populāro “Brauciet lēnām pār tiltu, draugi…” un nepāršauj pār strīpu iedomājoties, ka pie Jāņu ugunskura, varēsi ēst visu pēc kārtas. Jau zvaigznēs ir ierakstīts, ko drošāk baudīt, bet no kā Līgosvētku mielastā labāk atturēties

Auns

Foto: atl10trader, Flickr.com tomati

Foto: atl10trader, Flickr.com

Garajās saulgriežu brīvdienās Auns, kā vienmēr, visur grib paspēt un piedalīties. Likumsakarīgi – visur ik palaikam sanākt kaut ko ”iekost”. Tādā veidā Auns var pārvērtēt savus spēkus… Tad sāpēs galva un klāt būs tipiskās pēcsvētku ”nepatikšanas”. Auni vienmēr grib būt pirmie, tāpēc ir visēdāji un ātrēdāji. Tādēļ, lai noķertu ātru sātu, izvēlēsies pikantos un asos Līgo ēdienus. Bet vajadzētu tieši otrādi – būt par zālēdājiem, spiest uz lociņiem un salātiņiem un, galvenais, pie galda apsēsties un ēšanas procesu izbaudīt.

2. Vērsis

2/13
Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl