Komentāri

2. Vērsis

2/13

Auns

Foto: pixabay.com

Foto: pixabay.com

Aunam nepatīk pārāk salds deserts. Ideāls svētku deserts Auniem ir ogas un augļi ( plūmes, ķirši, avenes un vīnogas). Vai arī kaut kas, kas pagatavots, izmantojot medu un vieglu jogurtu. Vienlaikus Aunam patīk spert drosmīgus soļus, tādēļ šīs zīmes pārstāvji ir līderi, nobaudot jaunus, vēl neizgaršotus ēdienus, taču viņiem noteikti nepatīk svētku pīrāgos sajust citrusaugļu un piparu garšu.

2. Vērsis

2/13
Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl