HOROSKOPS. Jaunava un Zivis sader kopā ideāli, bet Jaunavai ar Strēlnieku kopdzīve ir gandrīz neiespējama. Saderība mīlestībā un laulībā

0 Komentāru
HOROSKOPS. Jaunava un Zivis sader kopā ideāli, bet Jaunavai ar Strēlnieku kopdzīve ir gandrīz neiespējama. Saderība mīlestībā un laulībā
FOTO; Ana Sofia Guerreirinho, Flickr.com

Turpini iepazīties ar kādām zodiaka zīmēm vislielākā saderība mīlestībā un laulībā ir Jaunavai, bet ar kurām – labāk romantiskas attiecības vispār neuzsākt, jo šķiršanās vienmēr ir sāpīga.

Jaunava un Svari

Jaunava – sieviete, Svari – vīrietis

Attiecību tips: par spīti visam
Saderība mīlestībā – 70%
Saderība laulībā – 90%
Šajā savienībā partneriem nav viegli atrast kopīgu valodu. Svari ir emocionāli, attiecībās atturīgi un pat noslēgti. Jaunavai tādēļ ir par maz romantikas un kaislību. Svaru svārstīgā garastāvokļa dēļ kopdzīvē, kā likums, ir daudz konfliktu. Svari ”nolaiž tvaiku” skaļi un atklāti, bet Jaunava ar aizvainojumu cenšas tikt galā klusējot, toties nepārtraukti purpina un ”iedzeļ”, kas Svariem ir kā ”uguns pakulās”.
Tomēr šī savienība ir stabila un var ilgt pat visu dzīvi, jo Jaunava ir noskaņota uz nopietnām, ilgstošām attiecībām un tādēļ ir gatava daudz ko paciest. Arī domīgajiem Svariem nav viegli saraut ierastās attiecības. Tādēļ laulība var balstīties uz pieradumu un nevēlēšanos kaut ko mainīt.

Jaunava – vīrietis, Svari – sieviete

Attiecību tips: uz kārdinājumu ceļa
Saderība mīlestībā – 80%
Saderība laulībā – 50%
Šo attiecību perspektīva optimismu nevairo. Tomēr sīkumaino vīrieti – Jaunavu un domīgo sievieti – Svarus ļoti daudz kas vieno. Randiņiem vai neoficiālai kopdzīvei saderība ir pat ļoti laba. Taču, kad runa ir par ģimenes dzīvi, tad ar savstarpējām simpātijām un pievilkšanos vien ir par maz. Sieviete – Svari ir pārāk neatkarīga, tādēļ viņas vēlmes dibināt ģimeni ar paredzamo vīrieti – Jaunavu ir ļoti pretrunīgas. Viņa nespēj pieļaut domu par šķiršanos, tādēļ oficiāli iestūrēt laulības ostā baidās. Tāpēc bieži šī savienība pastāv tikai inerces un pieraduma dēļ. Lai tā nenotiktu Jaunavai – vīrietim un sievietei – Svariem savā ikdienā ir jāienes dažādības elementi. Vīrietim – Jaunavai jāņem vērā, ka viņa sievietei – Svariem ar uzticību un stabilitāti vien ir par maz.

3

Jaunava un Mežāzis

FOTO: Flickr.com

FOTO: Flickr.com

Jaunava – sieviete, Mežāzis – vīrietis

Attiecību tips: caur ērkšķiem uz zvaigznēm
Saderība mīlestībā – 60%
Saderība laulībā – 100%
Šīs ir ļoti stabilas un noturīgas attiecības. Tiesa, taupīgā Jaunava un praktiskais Mežāzis nekad neprātīgi nemetīsies uz galvas mīlas atvarā un otrās puses dēļ nešķērdēsies ar naudu, kā arī romantiska satikšanās mēnesgaismā nebūs viņu biežākais laika kavēklis. Viņus vieno uzticēšanās, sapratne un pamatīgums. Mežāzis var mierīgi strādāt, zinot, ka viņam ir ”spēcīga aizmugure” – rūpīgā un uzticīgā sieva – Jaunava., kura rūpējas par māju un audzina bērnus.

Jaunava – vīrietis, Mežāzis – sieviete

Attiecību tips: pārvarot visus šķēršļus
Saderība mīlestībā – 80%
Saderība laulībā – 100%
Nav brīnums, ka dzīvē šī savienība ir ļoti bieži sastopama. Sieviete – Mežāzim un vīrietim – Jaunavai ir ļoti līdzīgs skats uz dzīvi un tās vērtībām. Viņiem abiem piemīt apskaužama mērķtiecība, neatlaidība. Viņi abi ir ieinteresēti izveidot stipru un saskanīgu ģimeni. Sievietei –Mežāzim ļoti patīk vīrieša – Jaunavas strādīgums. Viņa ir gatava palīdzēt viņam veidot karjeru un pamodināt savā vīrā godkāri, kas viņam pēc dabas trūkst. Sieviete – Mežāzis ir laba saimniece. Ģimenē nemēdz būt vētrainu attiecību izskaidrošanās scēnu – Jaunava ”paburkšķ”, bet Mežāzis cieš klusu, kamēr dusmas pāriet.

0 Komentāru