Komentāri

2. Jaunava un Vērsis

2/7

Jaunava un Auns

FOTO: AĢENTŪRA/SCANPIX

FOTO: AĢENTŪRA/SCANPIX

Jaunava – sieviete, Auns – vīrietis

Attiecību tips – brīvprātīga nevienlīdzība
Saderība mīlestībā – 70%
Saderība laulībā – 90%
Šī savienība ir vairāk izdevīga Aunam. Viņš negrasās ierobežot ne savu brīvību, ne savas ambīcijas. Savukārt Jaunava ir gatava darīt visu, lai padarītu Auna dzīvi maksimāli ērtu un komfortablu. Lai arī sākumā abi ir apmierināti ar šādu situāciju, ar laiku Jaunavai var skarāties rūgtums par to, ka viņu nenovērtē, tas var izpausties neapmierinātībā un sievietēm raksturīgā burkšķēšanā.
Lai tas nenotiktu, Aunam pret Jaunavu ir jāizturas mazāk egoistiski un atcerēties, ka viņas pacietība ir liela, bet ne bezgalīga

Jaunava – vīrietis, Auns – sieviete

Attiecību tips – līdzināšanās līderim
Saderība mīlestībā – 80%
Saderība laulībā – 90%
Šajā savienībā sieviete – Auns ar savu enerģiju un ambīcijām var virzīt konservatīvo vīrieti – Jaunavu uz priekšu. Vīrietis par to parasti nav īpaši priecīgs, bet tomēr spēj novērtēt savas sievietes darbības rezultātu.
Sieviete – Auns spēj novērtēt vīrieša – Jaunavas uzticību un godīgumu bet viņš smeļas enerģiju no Auna optimisma. Kopdzīvē sievietei – Aunam ir organizatora loma, bet Jaunava – vīrietis ir ļoti apmierināts ar izpildītāja statusu.

2. Jaunava un Vērsis

2/7
Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl