Holivudas diēta: Margota Robija atklāj savu slaiduma noslēpumu

Pievienot komentāru
Holivudas diēta: Margota Robija atklāj savu slaiduma noslēpumu
REUTERS/SCANPIX

Viena no spožākajām pēdējo gadu Holivudas aktrisēm Magrota Robija atklājusi, kādus ēšanas paradumus ievēro, lai vienmēr izskatītos slaida un justos lieliskā formā.

Viena no populārākajām diētām Holivudā, kuras efektivitāti pārbaudījusi ne viena vien kino zvaigzne, ir atteikšanās no cukura un cietes un miltu izstrādājumiem.

Arī 30 gadus vecā austrāliešu aktrise Margota Robija, kuras daili un slaido augumu apbrīno daudzi, no savas ēdienkartes izslēgusi saldumus un maizi.

Taču aktrise, kura drīzumā uz lielajiem ekrāniem uzmirdzēs Bārbijas lomā, uzstāj, ka viņa dzīvē ēdienam ir liela nozīme – tas ir kā degviela, kas viņai nepieciešama pirms garas filmēšanas dienas.

Kā viņa pastāstījusi izdevuma “Women’s Health” jaunākajā numurā, brokastīs parasti tiek ēstas putras un rīta cēliens nav iedomājams bez imunitāti veicinoša kokteiļa.

“Man parasti pusdienās ir vistas salāti, bet vakariņās es ēdu tunča steiku ar saldo kartupeli,” par to, ar ko ikdienā mielojas, stāsta aktrise.

Kā notievēt līdz svētkiem: eksperta ieteikumi, kā to darīt pareizi

Tomēr, tāpat kā daudziem cilvēkiem, arī Robijai ir kāda vājība – viņa labprāt ietur maltītes ārpus  restorāniem, priekšroku dodot burgeriem un kartupeļiem.

“Es mīlu burgerus un kartupeļus, ko parasti pasūtu kopā ar puslitru alus. ASV mana iecienītākā maltīte ir dubults trifeļu burgers no amerikāņu ķēdes “Umami Burger” – tas tiek pasniegts kopā ar trifeļu siera fondī, trifeļu aioli un trifeļu glazūru,” viņa atklāj.

Rūpējoties par pienācīgu ķermeņa mitrināšanu arī no iekšpuses, aktrise cauru dienu dzer tēju, kas ļauj pakavēties atmiņās dzīvē Lielbritānijā, pirms viņa 2013. gadā pārcēlās uz Losandželosu.

Vienlaikus aktrise neaizmirst arī par regulāru ķermeņa izvingrināšanu, un aizvien ir ļoti lielā sajūsmā par pilatēm. Margota arī katru dienu nodarbojas ar boksu, bet svaru celšana aktrisei tomēr nav iepatikusies.