Hokejists Koba Jass kāzas svin ar vērienu un slavenību piedalīšanos

2 komentāri

Jūnija sākumā hokejists Koba Jass apņēma sievu un svinēja vērienīgas kāzas. Laulības ar mīļoto, nu, jau sievu Vitāliju notika jūras krastā. Vietā, kas abiem svarīga, jo te Koba draudzeni bildinājis. Viesus izklaidēja – Intars Busulis, Jānis Stībelis un krievu komiķis Aleksandrs Reva, kurš bija vecāku sarūpēts pārsteigums.

Tā bija burvīgākā diena mūsu dzīvē, teic hokejists Koba Jass un viņa mīļotā, nu jau sieva Vitālija. Kāzu dienā abi sēdējuši, smaidījuši un sapratuši, jā, viss sanācis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pēdējā nedēļa bijusi pavisam traka, bet tā laikam ir neatņemama sastāvdaļa, rīkojot savas sapņu kāzas. Jā, Vitālijas un Kobas kāzas bijušas jaunās sievietes kopš bērnu dienām izsapņotas.

Jautāti, kāpēc precējušies, Koba un Vitālija pārsteidz ar savu emocionālo atbildi. Tā viņi esot audzināti! Četrus gadus draudzējušies, un kāzas ir loģisks solis, lai varētu attiecības turpināt, lai varētu dzīvot kopā. Dzīvošana kopā Kobas un Vitālijas ģimenēs nav pieļaujama.

Kāzu dienu Vitālija iesaka visiem baudīt un ne par ko nekreņķēties. Ļauties improvizācijai. Piemēram, pirmā deja abiem jaunlaulātajiem bijusi pilnīga improvizācija.

Foto

Hokejista kāzu viesus izklaidējuši pašmāju mūziķi- Intars Busulis un Jānis Stībelis. Īpašs bijis vecāku pārsteigums- slavenā krievu komiķa Aleksandra Revas ierašanās. Viņam pāris minūšu laikā izdevies daudznacionālo publiku un tik ļoti dažādos viesus aizraut un atbrīvot.

Smiekli un asaras – tāda bija Vitālijas un Kobas kāzu diena, bet pats galvenais, viņi tagad ir ģimene!

Koba Jass: ”Nav lielākas vērtības dzīvē par ģimeni. Tāpēc jau tādas kāzas ir izdomātas. Tagad mēs visus lēmumus piņemam kopā. Tagad mēs esam ģimene”.

Video

TOP komentāri

  • Kitija
    +1 +1 0

    Kitija

    Ideāli , super! No visas sirds sveicu un , lai laime , prieks un veselība Jūs pavada visu turpmāko mūžu! ❤
  • Vitālijs Koba

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl