Hidromasāžas vanna – cīņa pret celulītu un nogurumu

Pievienot komentāru
Hidromasāžas vanna – cīņa pret celulītu un nogurumu

Mūsdienu sievietes ikdienā, kad bieži nākas piedzīvot stresu, nemieru, nepareizus ēšanas paradumus un vēl strādāt sēdošu darbu, ļoti izplatītas problēmas ir nogurums, kā arī celulīta veidošanās. Lai gan ir dzirdētas daudzas iespējas, kā no netīkamās ”apelsīna miziņas” atbrīvoties, tikai retos gadījumos kāds no līdzekļiem arī reāli palīdz.

Hidromasāžas vannu ar ultraskaņu ir efektīvākais veids cīņā ar celulītu, kā arī citām fiziskām problēmām un nogurumu. Pateicoties ultraskaņas ietekmei apvienojumā ar burbuļvannu, masāža iekļūst arī zem ādas, ietekmējot visu ķermeni. Dziļā un intensīvā ārstēšana krasi apsteidz tradicionālās burbuļvannas, stimulējot ikvienu šūnu cilvēka ķermenī. Hidromasāžas vannas, pateicoties ultraskaņas viļņu ietekmei, rada mehānisku siltuma iedarbību, stiepjot muskuļus, atslābinot ķermeni un atbrīvojot to no stresa, kā arī stiprinot imunitāti un uzlabojot vielmaiņu.

Lai gan hidromasāžas vannai ir daudzi efekti, kas nāk par labu ķermenim un garam, visvairāk tieši daiļā dzimuma pārstāves piesaista fakts, ka ar īpašo masāžas seansu palīdzību var atbrīvoties no tik nevēlamā celulīta. Šī unikālā masāžas vanna tiek plaši izmantota kosmetoloģijā – celulīta, striju, liekā svara un rētaudu ārstēšanā. Īpašie ultraskaņas viļņi iekļūst dziļi līdz epidermai, sasniedzot muskuļaudus un šūnas masējot 3 miljonus reižu sekundē, pat nestāvot klāt nevienam citam līdz šim zināmajam līdzeklim cīņā ar celulītu.

”Ultraskaņas hidromasāžas vanna patiešām ir vēl nepārspēts gandrīz vai brīnumlīdzeklis, lai atrisinātu mēnešiem vai gadiem ieilgušās problēmas un atbrīvotos no noguruma un saspringuma. Ar dažiem seansiem var uzlabot savas ādas stāvokli un padarīt ķermeņi tvirtāku, turklāt to panākt, pilnībā relaksējoties. Ikdienas nogurums, burzma, trokšņi un nevajadzīgi ārējās vides stimuli nogurdina ikvienu, tādēļ sievietes aizvien vairāk izmanto izdevību izrauties no steigas un piepildīt ilgi kāroto sapni par tvirtiem sēžas muskuļiem un kājām,” norāda SPA centra Adoria vadītāja Sanda Dēliņa.