Halovīna svētku galdam: kokteilis Vampīra skūpsts

Komentāri
Halovīna svētku galdam: kokteilis Vampīra skūpsts
Foto: unsplash.com

Nākamnedēļ ir Visu svēto nakts jeb Halovīns. Tādēļ laikus jāpadomā par svinību cienastu. Tā kā šajos svētkos ļoti labprāt piedalās arī bērni, tad noteikti jābūt kādam bezalkoholiskam kokteilim. Lūk, tematiskais  – kokteilis Vampīra skūpsts.

Sastāvdaļas:

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
  • 250g avenes;
  • 2 ēdamk. cukura;
  • 60 ml apelsīnu sulas;
  • 150 ml sodas;
  • ledus;
  • plastmasas šļirce.

Pagatavošana:

Avenes sablendē. Pēc tam ”izberz” caur sietu, lai atdalītu mīkstumu no sēklām. Aveņu biezeni ielej katlā, pievieno cukuru un uzkarsē līdz vārīšanās temperatūrai. Samazinot siltumu, vāri 10 minūtes, līdz sula kļūst bieza. Atdzesēto sulu iepildi plastmasas šļircē. Glāzē ar ledu novieto piepildītās šļirces. Ielej glāzē apelsīnu sulu un pievieno sodas ūdeni. Pirms lietošanas iespied sīrupu no šļirces un samaisi.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl