Halovīna svētku galdam: kokteilis Vampīra skūpsts

Komentāri
Halovīna svētku galdam: kokteilis Vampīra skūpsts
Foto: unsplash.com

Nākamnedēļ ir Visu svēto nakts jeb Halovīns. Tādēļ laikus jāpadomā par svinību cienastu. Tā kā šajos svētkos ļoti labprāt piedalās arī bērni, tad noteikti jābūt kādam bezalkoholiskam kokteilim. Lūk, tematiskais  – kokteilis Vampīra skūpsts.

Sastāvdaļas:

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
  • 250g avenes;
  • 2 ēdamk. cukura;
  • 60 ml apelsīnu sulas;
  • 150 ml sodas;
  • ledus;
  • plastmasas šļirce.

Pagatavošana:

Avenes sablendē. Pēc tam ”izberz” caur sietu, lai atdalītu mīkstumu no sēklām. Aveņu biezeni ielej katlā, pievieno cukuru un uzkarsē līdz vārīšanās temperatūrai. Samazinot siltumu, vāri 10 minūtes, līdz sula kļūst bieza. Atdzesēto sulu iepildi plastmasas šļircē. Glāzē ar ledu novieto piepildītās šļirces. Ielej glāzē apelsīnu sulu un pievieno sodas ūdeni. Pirms lietošanas iespied sīrupu no šļirces un samaisi.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl