Gvena Stefani rada apģērbu kolekciju mājas mīluļiem

Komentāri
Gvena Stefani rada apģērbu kolekciju mājas mīluļiem

Dziedātāja Gvena Stefani ir iemīļojusi Japānas pilsētu Harajuku. To viņa piemin ne vien dziesmās, bet arī vēlas pilsētu ielās ieviest savu modi.

Harajuku Lovers izdod apģērbu kolekciju ne vien dāmām, bet arī suņiem! Sākot ar mazām, čivavas izmēra drēbītēm līdz par krāsainām jaciņām un zeķēm. Tavs mazais mīlulis būs saposts ziemas sezonai. Gvenas Stefani kolekcija, sākot no 8. novembra, ir pieejama internetā, un to cenas ir ļoti pieņemamas. Apskati piedāvājumu šeit.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Dziedātāja Gvena Stefani savu karjeru uzsāka astoņdesmito gadu otrā pusē, dziedot grupā No Doubt, tomēr saprata, ka vēlas solokarjeru un savu pirmo soloalbumu laida klajā 2004. gadā. 2005. gadā Gvena pievērsās apģērbu dizainam.

Foto: dziedātājas Gvenas Stefani apģērbi – koši un pati krāšņa

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl