1 komentārs
Gulēšana ar ārzemnieku nav peļama, vecpuisībā vainojama izglītības sistēma – “skaļākie” Latvijas seksologu paziņojumi
Foto: Scanpix

Ikviens no mums, kurš reiz saskāries ar kādu problēmu, kad ar savu tuvāko padomu nav līdzēts, vēršas pie speciālista. Arī seksologi ir pieprasīti sava amata pārstāvji. Tomēr gadās situācijas, kad, iznākot no ārsta kabineta, jālauza galva – kas bija tas, ko man tikko pateica?!

Portāls Skaties.lv ir apkopojis trīs paziņojumus, ar kuriem nākuši klajā Latvijas seksologi, un tie dažiem šķiet patiešām šokējoši!

Gulēšana ar vecāku ārzemnieku var nākt tev par labu

Seksoloģe Rita Lasmane atzīst, ka gulēšana ar vecāku vai jaunāku cittautieti nav nekas peļams.

“”Nāk” cits gēns – jo vairāk tie sajaucas, jo mūsu bērni būs spējīgāki,” stāsta Lasmane.

Kas attiecas uz vecumu – seksoloģe stāsta, ja viens no partneriem ir vecāks – viņam ir lielāka pieredze attiecībās. Šis cilvēks saprot, ko drīkst un ko nedrīkst darīt. Tieši šīs lielās pieredzes dēļ pāra attiecības ir stiprākas. Seksoloģes Ritas Lasmanes pieredze rāda, ka attiecības tomēr visbiežāk izjūk tieši tiem partneriem, kuri ir vienā vecumā.

Vairāk par šo tēmu uzzini šeit!

Nost ar stereotipiem

Mēs visi esam dzirdējuši un daudzas sievietes, ļoti iespējams, pēc šāda principa arī rīkojas – ja vīrietim sieviete patīk, viņš sper pirmo soli. Seksologa Artūra Šulca viedoklis ir citādāks.

”Ja sieviete nekustas un tikai gaida, kad vīrietis nāks klāt, tad tur nekas nevar sanākt. Sievietes, kuras grib attiecības, kuras grib vairot seksualitāti, viņas rīkosies,” uzsver eksperts.

Pilnu rakstu par šo tēmu vari izlasīt šeit!

Vecpuisībā vainojama izglītības sistēma

Latvijā ir tik daudz vīriešu – skaistu, veiksmīgu, talantīgu, bet… bez otrām pusītēm. Seksologs Artūrs Šulcs skaidro vecpuisību ar mūsu izglītības sistēmu.

Kad vīrietis ir ieguvis izglītību, darbu, izveidojis karjeru, tikai ap 35 gadu vecumu var sākt domāt par ģimenes veidošanu.

Kad vīrieti var uzskatīt par vecpuisi, uzzini šeit!

TOP komentāri

  • SO.
    0 0 0

    SO.

    Nesen viena aptauja par vecpuišiem nodēvēja pat 2 un 3kārtējus šķirteņus.Ari izglitības sistēma vainīga?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl