”Lauku sētā” iepazītā topošā māmiņa Sanita Rozenberga pat gaidību laikā nezaudē kāri pēc piedzīvojumiem un adrenalīna. Ar “BMW” raļļojot pa piesnigušajiem Sērenes mežu ceļiem, meitene iekūlusies avārijā.

“Šodienas superīgie piedzīvojumi. Cilvēki visi palikuši dzīvi. Ziema paliek ziema. Jā, es biju pie stūres, man patīk ātrums un “BMW”. Rauj nost jumtu jebkādā stāvoklī,” sarunā ar Skaties.lv, atrādot attēlus no avārijas, humoru nezaudē Sanita.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Simpātiskā jaunā sieviete atklāj, ka negadījums noticis, divām burvīgām lēdijām izmēģinot savas rallijbraucēju prasmes piesnigušajos Latvijas mežu ceļos.

Foto no avārijas

“Kas notiek, kad savieno bruneti ar blondīni? Sprādziens!” smejas Sanita, atklājot, ka pirmās piecas minūtes dāmām viss izdevies kā īstā rallijā ”līdz brīdim, kad rokas sajuka”.

Viņa nezaudē optimismu un piedzīvojumu garu. “Domā, ka meičas mīkstās kaut kādas? Šis bija sākums, kā teikt, iesācēju veiksme. Būs dienas,kad viss izdosies,” pozitīvi uz dzīvi skatās Sanita.

Sanita jau plāno nākamo driftu!!! Lasi šeit!

Negadījums viņai nekādā gadījumā nelaupīs vēlmi turpināt raļļot. “Iztaisnosim visu un laidīsim tālāk,” smejas ”Lauku sētas” zvaigzne.

Foto: skaistā Sanita

VIDEO: liktenīgā kļūme

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl