”Lauku sētā” iepazītā topošā māmiņa Sanita Rozenberga pat gaidību laikā nezaudē kāri pēc piedzīvojumiem un adrenalīna. Ar “BMW” raļļojot pa piesnigušajiem Sērenes mežu ceļiem, meitene iekūlusies avārijā.

“Šodienas superīgie piedzīvojumi. Cilvēki visi palikuši dzīvi. Ziema paliek ziema. Jā, es biju pie stūres, man patīk ātrums un “BMW”. Rauj nost jumtu jebkādā stāvoklī,” sarunā ar Skaties.lv, atrādot attēlus no avārijas, humoru nezaudē Sanita.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Simpātiskā jaunā sieviete atklāj, ka negadījums noticis, divām burvīgām lēdijām izmēģinot savas rallijbraucēju prasmes piesnigušajos Latvijas mežu ceļos.

Foto no avārijas

“Kas notiek, kad savieno bruneti ar blondīni? Sprādziens!” smejas Sanita, atklājot, ka pirmās piecas minūtes dāmām viss izdevies kā īstā rallijā ”līdz brīdim, kad rokas sajuka”.

Viņa nezaudē optimismu un piedzīvojumu garu. “Domā, ka meičas mīkstās kaut kādas? Šis bija sākums, kā teikt, iesācēju veiksme. Būs dienas,kad viss izdosies,” pozitīvi uz dzīvi skatās Sanita.

Sanita jau plāno nākamo driftu!!! Lasi šeit!

Negadījums viņai nekādā gadījumā nelaupīs vēlmi turpināt raļļot. “Iztaisnosim visu un laidīsim tālāk,” smejas ”Lauku sētas” zvaigzne.

Foto: skaistā Sanita

VIDEO: liktenīgā kļūme

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl