Grupas Tranzīts solists pēc 25 gadu kopdzīves beidzot apprecējies!

3 komentāri

Pēc gandrīz divdesmit piecu gadu kopdzīves ar mīļoto sievieti Ivetu grupas Tranzīts solists un dziesmu autors Ralfs Rubenis noformējis attiecību statusu arī juridiski un beidzot iestūrējis laulības ostā.

Apprecas pēc divdesmit piecu gadu kopdzīves

Ka Ralfs apprecēsies ar savu bērnu mammu un mīļoto sievieti, novadnieci, ar kuru kopā ir jau gandrīz divdesmit piecus gadus, bijis pārsteigums ne tikai draugiem, bet pat ģimenes locekļiem. Vecāki to nav zinājuši līdz pat kāzu dienas rītam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kad ieradušies pie Ralfa mammas, vispirms palūguši apsēsties, un uz viņas jautājumu, vai laimējusi loterijā, paziņojuši, ka precas un ka viņai būs vislabākā vedekla pasaulē.

Ralfa sapņu meitene

Ar Ivetu iepazinies agrā jaunībā, kad pats strādājis vietējā Gulbenes novada klubā par dīdžeju. Iveta bijusi kluba apmeklētāja. Redzot, cik meitene ir daiļa, sapratis, ka ilgi viņa nebūs brīva un nolēmis savaldzināt. Sācis ar dziesmām un lēnajām dejām. Tas izdevies.

Foto

Ka jāprecas, doma bijusi jau sen, taču mūziķis atzīst, ka nekas nav ilgāks kā “pagaidām”.
Laulību reģistrēja Madonas dzimtsarakstu nodaļā, bet svinības un mielasts notika Mārcienas muižā. Katram viesim bijis atšķirīgs ēdiens, tieši tas, kas katram garšo vislabāk, un visiem kopīga kāzu torte.

Ralfa un Ivetas laimīgais skaitlis ir septiņi

Kāzu viesi bija tikai seši: abi ar sieviņu, dēls, meita un vedējtēvs ar vedējmāti. Precību diena ar nolūku izvēlēta 7. jūlijs, jo šai datumā ir arī sievas dzimšanas diena. Cipars septiņi esot abu laimīgais un pat kāzu automašīna bijusi ar reģistrācijas numuru septiņi.

Svinības nekuplināja kolēģu mūziķu priekšnesumi, vien dziedāja pats līgavainis un vedējtēvs.
Ralfs Rubenis savās kāzās juties lieliski, taču gadījies novērot, ka tas sanākot pasākums viesiem nevis jaunajam pārim, kurš precību dienā bieži vien jūtas vairāk noguris un stresā nekā atpūties.

Abi ar Ivetu gribējuši mazas kāzas, bet tikai viņiem vien, un tas arī izdevies.

Video

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl