Komentāri

Grupas Instrumenti mūziķis Reinis Sējāns un viņa sieva Maija Sējāne iepazinās 28. jūlijā. Tieši pēc sešiem gadiem  2012. gada 28 jūlijā viņi, kā saka Reinis viņi svinēja kāzas.

Reinis jēdzienu ”laulības” noraksturo ļoti tēlaini. Viņaprāt, draudzība ir kā skaists stāsts, manuskripts, kas tiek nemitīgi lasīts. Savukārt, laulības šo skaisto stāstu beidzot ”iesien cietos vākos”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Aplūko kāzu foto galeriju: 

Kopābūšana

Skaisto dienu Maija un Reinis sarūpējuši sev paši. Abi stāsta, ka darījuši visu, lai viss būtu tieši tā, kā redzēts sapņos. Lai arī viss izdomāts un ”salikts pa plauktiņiem” laicīgi, protams, ka praktiskā puse norisinājusies galvenokārt divas nedēļas pirms kāzām. Savas kāzas Sējāni saukuši par ”Ballīte kopā ar draugiem un radiem” – liekot uzsvaru uz vārdu kopā. Kopābūšana ir  bijusi kāzu veiksmes atslēga. Liela loma kāzās iedalīta kokam. No koka bijušas gan galda kartes, gan piemiņas dāvanas viesiem, gan pašdarinātie koka ielūgumi, kurus visiem 100 viesiem Maija un Reinis nogādājuši personīgi.

Kleita un karstums

Kāzu diena bija pati karstākā visā 2012.gada vasarā. Termometra stabiņš rādīja  34 -35 grādus virs nulles. Divas  nedēļas iepriekš abi viesojās citās kāzās, kurās laika apstākļi bija pat pavēsi. Tādēļ Maija nospriedusi, ka arī viņas kāzās nebūs ļoti karsts laiks un pasūtījusi modes māksliniecei īpašu kleitas apmetni, kuru ”nesa’ divi putniņi. Šis aksesuārs bijis tik efektīgs, ka no tā nav varēts atteikties pat lielā karstuma dēļ.

Bez stresa

Mūziķiem mūziķus izvēlēties grūti, tādēļ dejojuši īru mūzikas pavadībā. Arī pirmo valsi, iedvesmojoties no filmas ”Titāniks”.Vienīgais pašu sarīkoto un izplānoto kāzu risks ir pārsteiguma momenta trūkums, bet ”baltos plankumus” var palūgt aizpildīt draugiem. Piedzīvoto stresu savās kāzas Sējāni salīdzina ar sajūtu pirms iziešanas un skatuves

 

Skaties video!

Lasi vēl