Komentāri

Dziesmas idejas autore ir biedrības Debesmanna dibinātāja Iveta Parravani, kura pati četrus gadus cietusi no smagas pēcdzemdību depresijas. Viņa ilgu laiku centās nomācošās izjūtas nevienam neizrādīt un cīnīties pret tām pati, taču sievietēm un vīriešiem, kuri cieš no perinatālās depresijas, ir ļoti svarīgi, lai apkārtējie viņus uzklausa, atbalsta un nenosoda, un lai viņi zina, ka ir svarīgi vērsties pēc palīdzības!

Par sadarbību stāsta Normunds Pauniņš: “Sākums dziesmai bija pāris gadus atpakaļ, kad man Facebook uzrakstīja kāda meitene Iveta, kurai ļoti patika mūsu duets ar Antru dziesmā Uzzīmē mani un ar lūgumu, vai nevar uzrakstīt dziesmu, kas vēstītu par pēcdzemdību depresiju. No sākuma man nebija absolūti skaidrs, par ko ir runa, bet tad Iveta atsūtīja savu dzīvesstāstu, kuru izlasot man nebija nekādu šaubu – es noteikti gribu tajā piedalīties un atbalstīt! Vispirms tapa dzejnieka Ivara Kurpnieka vārdi, pēc tam pamazām arī melodija. Man kā komponistam tā bija jauna pieredze – komponēt melodiju uz gataviem vārdiem, jo parasti ir otrādi – dzejnieks pielāgojas melodijai. Dziesmai topot, paralēli visai aranžijai, galvā skanēja Antras balss, tāpēc tas ir vēl viens mūsu duets!”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Antra Stafecka par dziesmu Kopā: “Dziesma ir sajūtu un iekšējās balss – dvēseles kliedziens! Kad Normunds man izstāstīja ideju un parādīja dziesmu, uzreiz ielēcu šajā virpulī!

Kā māte ĻOTI saprotu, par ko ir stāsts un par ko es dziedu!

Ikvienai māmiņai šī dziesma liks aizdomāties par to, ka rītdiena vienmēr var būt gaišāka par šodienu vai vakardienu! Māte ir tik svarīgs amats un tik emocijām bagāts cilvēks! Sargāsim viena otru!”

Iedvesmojoties no dziesmas, grupa Otra Puse un Antra Stafecka nolēma doties labdarības koncerttūrē uz 3 pilsētām – Valmieru, Krustpili un Rīgu, kuros prezentēt jauno kopdarbu, grupa Otra Puse sola dažas jaunas dziesmas no jaunā, topošā albuma, bet Antra turpinās iepazīstināt ar sava pirmā soloalbuma Vientuļā zvaigzne dziesmām. No katras nopirktās biļetes 10% tiks ziedoti biedrībai DEBESMANNA, atbalstot Latvijas sievietes, vīriešus un ģimenes, kuras saskārušās ar pēcdzemdību depresiju!

Noklausies jaunāko grupas Otra Puse dziesmu!

Foto: Antra Stafecka šovā Izklausies redzēts

Foto: grupa Otra Puse

Lasi vēl