Grupa Ļeņingrad ironizē sieviešu ikdienu

Komentāri

Sieviešu ikdiena ir sasodīti sarežģīta. Katra vēlas izskatīties visskaistāk, iegūt savu šarmu un burvību. Tādēļ pirmais randiņš ir katras sievietes viens no nozīmīgākajiem dzīves mirkļiem. Gatavošanos pirmajam randiņam atklāti parāda grupa Ļeņingrad. 

Iepazīstoties ar puisi, vēlamies atstāt lielisko pirmo iespaidu, tādēļ bieži esam gatavas pucēties pat vairākās stundas, lai izskatītos kā Holivudas slavenības uz sarkanā paklāja. Gatavojoties randiņam, mēdzam pārdomāt vai vīrietis, ar kuru dosimies uz randiņu, būs tas īstais. Dažkārt aizdomājamies pat līdz kāzu plānošanai, un tad mūs pārņem realitāte. Stress un lielā steiga, lai pagūtu visu izdarīt, un randiņā ierastos satriecoši skaistas. Bet tā noteikti nav katras sievietes patiesā ikdiena. Patiesais stāts par to, kā mēs, sievietes, pošamies randiņiem, ir pavisam citādāks. Šis grupas Ļeņingrad video to lieliski spēj pierādīt. Asprātīgi, smieklīgi un amizanti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Foto

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl