Vēlos dzemdēt mājas apstākļos, bet baidos. Ko darīt?

Komentāri

Iespējams, tavs lielais dzīves notikums jau tuvojas, bet vēl neesi izlēmusi, kur dzemdēt mazuli. Atceries – dzemdību vieta ir laikus jāizplāno! Varbūt tieši mājas dzemdību stacionārs būs ideālais variants?

Mājas dzemdību stacionārs ir dzemdību iestāde, kura pielāgota mājdzemdībām. Jūrmalas slimnīca piedāvā topošajām māmiņām iespēju dzemdēt slimnīcā ar sajūtu, ka esi mājās. Apkārtējā vide ir pielāgota mājas apstākļiem. Ļoti svarīgs un pozitīvs aspekts ir tas, ka šādā telpā kopīgo laiku var pavadīt visa ģimene kopā.

Jolanta Bārbale-Mālniece, Dzemdību-ginekoloģijas nodaļas vadītāja Jūrmalas slimnīcā atzīst, ka daudzas māmiņas nevēlas dzemdēt tajā pašā istabā, kurā pēc tam uzturas, tāpēc ir iespējams dzemdēt dzemdību zālē, pēc tam atgriezties mājas apstākļos līdzīgā telpā. Ko par šādiem dzemdību apstākļiem stāsta Kristīne, raidījuma Māmiņu klubs režisore, uzzini šajā video!

Video:

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl