Gribi pieburt vīru? Izmanto vasaras maģiju

Komentāri
Gribi pieburt vīru? Izmanto vasaras maģiju

Vasara — ziedēšanas, brieduma un aktivitātes laiks, tāpēc vasaras maģija vienmēr palīdz sasniegt rezultātus. Bet augi īpaši spēcīgi palīdz mīlas, naudas, vēlmju piepildīšanā. Tieši va­sarā līst lie­tus, tad jau uzreiz spīd saule — visi pro­cesi notiek ātri, tāpēc arī augu, kas sa­vākti vasarā, iedar­bība ir tāda pati. Arī attiecības kaislīgākas, šķiršanās — ātrā­kas un asākas, peļņa — lielāka, bet vēlmes piepildās kā uz burvju nū­jiņas mājienu…

Vāciet augus, gatavojiet mīlas dzē­rienus, aizsargājiet māju un sirdi, gata­vojiet novārījumus, uzlējumus, piniet vainagus! Vasaras maģija ir ļoti spēcīga — jūsu jūtām palīdzēs uzplaukt jebkurš augs, sākot ar piparmētrām, rožu zied­­­lapiņām utt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lūk, daži padomi, kā iz­mantot va­sa­ras burvestības spēku mājas ap­stāk­ļos:

Lai pasargātu savu māju no ienaid­niekiem, negatīvisma un pār­galvīgiem cil­vēkiem, izgatavojiet talis­manu no au­giem. Savāciet maisiņā nātri, vērmeles, asinszāli, ziepenītes un piekariet virs ie­ejas durvīm. Varat arī (maisiņa vietā) šos augus sapīt vaina­dziņā. Ja tuvumā aug apse, tās divus zariņus savienojiet krustveidā un pārsieniet ar sarkanu diedziņu.

Upes piparmētra, meža zemeņu un upeņu lapas, liepziedi — palīdzēs ne tikai pie saaukstēšanās slimībām, bet arī atjaunot padzisušas attie­cības, atmodinās kaisli — ja šādu tēju dosiet dzert savam iemīļotajam pirms miega.

Ja jūs māc skumjas, savāciet la­vandas buķeti un nedēļu turiet vāzē, zem tās palieciet savu foto — ar seju uz leju. Viss negatīvais atkāpsies, un ga­ra­stāvoklis drīz vien kļūs līdzsvarots un pozitīvs.

Ja cūkas, liellopa vai putnu gaļu pasniegsiet ar mērci, kurai pievienots ārstnieciskais lupstājs, kas savākts piektdienā Venēras stundā, tad vīrietis ne­spēs pretoties jūsu šarmam.

Salasiet 19 mežrozīšu ziedpum­pu­rus, ielieciet traukā un novietojiet gultas galvgalī. Šis vienkāršais talismans sar­gās jūsu attiecības un tuvinās jūs vie­nu otram.

Deviņus dārza neļķu ziedus izkal­tējiet saulē, saberziet pulverī, iesieniet ka­batlakatiņā un nēsājiet pie sevis. Tas sargās no nelaimes gadījumiem un atvairīs jebkuru negatīvu ie­darbību.

No plūškoka zariņiem novijiet vai­nagu un piekariet virs sava bērna gulti­ņas — tas aizsargās mazuli no lāsta un ļaunas acs.

Ar jaunu nazi izgrieziet no akā­cijas nelielu koksnes gabaliņu un nēsā­jiet pie sevis kā amuletu — ja vēlaties iziet pie vīra. Tā būs arī aizsardzība, lai ne ļau­ni spēki, ne skaudība nesabojātu jū­su skaistumu un neatvairītu veiksmi
līgavaiņa meklējumos.

Vilkābeles kosnes gabaliņš, ko nē­sā pie sevis, pasargās no zibens.

Foto:

Ozola zaru buķeti nolieciet gultas galvgalī — tā dos jums mundrumu un spēku.

Ja sadedzināsiet ozola lapas mā­jās, tas attīrīs jūsu mītnes ener­ģētiku.

Kaltētus jasmīna zariņus ar zie­diem turiet vāzē kā in­terjera rotu — tie sargās jūsu finansiālo labklājību.

Asinszāļu buķeti, kas apsieta ar sarkanu vilnas diegu, piekariet virs bēr­na gul­tiņas — tā atvairīs un pasargās no ļau­najiem spēkiem.

Vītola zari mājās ir visspēcīgākā aiz­sardzība jūsu ģimenei pret jebkuriem maģiskiem uzbrukumiem.

Izkaltējiet grāmatā (ro­mānā par mīles­tību) dažus atraitnīšu ziedus un pēc tam tos nēsājiet pie sevis. Ievē­rosiet, kā palielinās pretējā dzimuma uzma­nība pret jums.

Izkaltējiet lavandu. Ēdamkaroti la­van­das aplejiet ar vienu glāzi vā­roša ūdens. Tad nedēļu ejiet vannā, pievienojot šādu uz­lējumu. Pretējā dzimuma pārstāvji vien­­­­kārši sāks “lipt” pie jums.

Lazdas zarus ar riekstiem pie­kariet mājās — tas būs uz laimi, stip­rinās ģi­meni un laulāto attiecības. Bet, ja laz­das lapas paliksiet zem matrača vai spilvena, tās labvēlīgi ietekmēs cen­tienus ieņemt bēr­nu.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl