Gribi pieburt vīru? Izmanto vasaras maģiju

Komentāri
Gribi pieburt vīru? Izmanto vasaras maģiju

Vasara — ziedēšanas, brieduma un aktivitātes laiks, tāpēc vasaras maģija vienmēr palīdz sasniegt rezultātus. Bet augi īpaši spēcīgi palīdz mīlas, naudas, vēlmju piepildīšanā. Tieši va­sarā līst lie­tus, tad jau uzreiz spīd saule — visi pro­cesi notiek ātri, tāpēc arī augu, kas sa­vākti vasarā, iedar­bība ir tāda pati. Arī attiecības kaislīgākas, šķiršanās — ātrā­kas un asākas, peļņa — lielāka, bet vēlmes piepildās kā uz burvju nū­jiņas mājienu…

Vāciet augus, gatavojiet mīlas dzē­rienus, aizsargājiet māju un sirdi, gata­vojiet novārījumus, uzlējumus, piniet vainagus! Vasaras maģija ir ļoti spēcīga — jūsu jūtām palīdzēs uzplaukt jebkurš augs, sākot ar piparmētrām, rožu zied­­­lapiņām utt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lūk, daži padomi, kā iz­mantot va­sa­ras burvestības spēku mājas ap­stāk­ļos:

Lai pasargātu savu māju no ienaid­niekiem, negatīvisma un pār­galvīgiem cil­vēkiem, izgatavojiet talis­manu no au­giem. Savāciet maisiņā nātri, vērmeles, asinszāli, ziepenītes un piekariet virs ie­ejas durvīm. Varat arī (maisiņa vietā) šos augus sapīt vaina­dziņā. Ja tuvumā aug apse, tās divus zariņus savienojiet krustveidā un pārsieniet ar sarkanu diedziņu.

Upes piparmētra, meža zemeņu un upeņu lapas, liepziedi — palīdzēs ne tikai pie saaukstēšanās slimībām, bet arī atjaunot padzisušas attie­cības, atmodinās kaisli — ja šādu tēju dosiet dzert savam iemīļotajam pirms miega.

Ja jūs māc skumjas, savāciet la­vandas buķeti un nedēļu turiet vāzē, zem tās palieciet savu foto — ar seju uz leju. Viss negatīvais atkāpsies, un ga­ra­stāvoklis drīz vien kļūs līdzsvarots un pozitīvs.

Ja cūkas, liellopa vai putnu gaļu pasniegsiet ar mērci, kurai pievienots ārstnieciskais lupstājs, kas savākts piektdienā Venēras stundā, tad vīrietis ne­spēs pretoties jūsu šarmam.

Salasiet 19 mežrozīšu ziedpum­pu­rus, ielieciet traukā un novietojiet gultas galvgalī. Šis vienkāršais talismans sar­gās jūsu attiecības un tuvinās jūs vie­nu otram.

Deviņus dārza neļķu ziedus izkal­tējiet saulē, saberziet pulverī, iesieniet ka­batlakatiņā un nēsājiet pie sevis. Tas sargās no nelaimes gadījumiem un atvairīs jebkuru negatīvu ie­darbību.

No plūškoka zariņiem novijiet vai­nagu un piekariet virs sava bērna gulti­ņas — tas aizsargās mazuli no lāsta un ļaunas acs.

Ar jaunu nazi izgrieziet no akā­cijas nelielu koksnes gabaliņu un nēsā­jiet pie sevis kā amuletu — ja vēlaties iziet pie vīra. Tā būs arī aizsardzība, lai ne ļau­ni spēki, ne skaudība nesabojātu jū­su skaistumu un neatvairītu veiksmi
līgavaiņa meklējumos.

Vilkābeles kosnes gabaliņš, ko nē­sā pie sevis, pasargās no zibens.

Foto:

Ozola zaru buķeti nolieciet gultas galvgalī — tā dos jums mundrumu un spēku.

Ja sadedzināsiet ozola lapas mā­jās, tas attīrīs jūsu mītnes ener­ģētiku.

Kaltētus jasmīna zariņus ar zie­diem turiet vāzē kā in­terjera rotu — tie sargās jūsu finansiālo labklājību.

Asinszāļu buķeti, kas apsieta ar sarkanu vilnas diegu, piekariet virs bēr­na gul­tiņas — tā atvairīs un pasargās no ļau­najiem spēkiem.

Vītola zari mājās ir visspēcīgākā aiz­sardzība jūsu ģimenei pret jebkuriem maģiskiem uzbrukumiem.

Izkaltējiet grāmatā (ro­mānā par mīles­tību) dažus atraitnīšu ziedus un pēc tam tos nēsājiet pie sevis. Ievē­rosiet, kā palielinās pretējā dzimuma uzma­nība pret jums.

Izkaltējiet lavandu. Ēdamkaroti la­van­das aplejiet ar vienu glāzi vā­roša ūdens. Tad nedēļu ejiet vannā, pievienojot šādu uz­lējumu. Pretējā dzimuma pārstāvji vien­­­­kārši sāks “lipt” pie jums.

Lazdas zarus ar riekstiem pie­kariet mājās — tas būs uz laimi, stip­rinās ģi­meni un laulāto attiecības. Bet, ja laz­das lapas paliksiet zem matrača vai spilvena, tās labvēlīgi ietekmēs cen­tienus ieņemt bēr­nu.

Lasi vēl