”Gribas, lai neviens neatpazīst un neko negrib.” Linda Mūrniece paziņo, kādu sevi vēlētos redzēt

11 komentāri
”Gribas, lai neviens neatpazīst un neko negrib.” Linda Mūrniece paziņo, kādu sevi vēlētos redzēt
FACEBOOK

Uzņēmēja, bijusī ministre Linda Mūrniece sociālajos tīklos publiskojusi ierakstu, kurā paziņo, ka vēlas būt meitene no pagātnes, lai cilvēki viņu novērtē viņas pašas, ne panākumu dēļ.

Ierakstu sociālajos tīklos Linda iesāk, rakstot, ka gribas būt meitenei no pagātnes. Kam nav šodienas prāta un pieredzes. Kam nav sasniegumu un nekādas interneta vēstures.

Linda Mūrniece iztirzā sociālajos tīklos saņemtās kungu iepazīšanās vēstules

”Gribas, lai neviens neatpazīst un neviens neko negrib no tevis. Gribas būt tai, kas iet no rīta uz darbu un nāk vakarā mājās,” raksta Linda.

Uzņēmēja vēlas būt sieviete, kura nekur neskrien, nesteidzas, vien domā par to, ka mājās jāsadedz sveces, lai mājīgi un jāiekur kamīns, lai silti.

Linda Mūrniece atklāj, kādos apstākļos pārvēršas par īstu raganu

Linda vēlas, aizverot darba vietas durvis, nedomāt par darbu, lai tas nenāk sapņos un ir skaidrība, ka ir kāds cits, kurš atrisinās visas problēmas.

”Gribas būt tai meitenei, kuru uzrunā, jo patīk, kā meitene domā un ko jūt, bet nepatīk, kas meitenei pieder un ko viņa var dot. Gribas patikt tāpat vien, nevis tāpēc, ka ”vikipēdija”. Gribas atšķirt, kas īsti un kas nē,” tā Linda.

”Ielēju glāzē vīnu, tikai tad pamanīju viņa pastiepto roku un apjukušo skatienu.” Mūrniece prāto par vīriešiem

Linda uzsver, ka nav šo meiteni pazaudējusi, vienīgi reizēm apkārtējie no viņas vēlas par daudz.

Slavenā sieviete informē, ka ir tās sasodīti sāpīgās dienas, kad viņa saprot, ka gribas būt tai meitenei, kuru neatgriezt, jo pieredze, sasniegumi viedums un papildus ieraksti vēsturē!

Ieraksta komentāros Linda neslēpj, ka nav vientuļa, tā ir ikviena izvēle – vienatne vai vientulība. Viņa ir vairāk par cilvēkiem apkārt, kaut gan apzinās, ka īsti var paļauties tikai uz tiem, kuri pazīst meiteni, kāda viņa bija pirms panākumiem!

”Viens aizejot paņem līdzi tavu mīļākā šampanieša pudeli.” Mūrniece nododas rudenīgām pārdomām