Grezni foto: Viktorija Brovuna izrāda ”Miss Plus Size Universe” konkursam radītās kleitas

0 Komentāru
Grezni foto: Viktorija Brovuna izrāda ”Miss Plus Size Universe” konkursam radītās kleitas
OLGA LEBEDEVA

Jau 13. aprīlī uzņēmēja Viktorija Brovuna dosies uz Karību salām, lai pārstāvētu Latviju prestižajā skaistuma konkursā ”Miss Plus Size Universe”.

Pirms došanās uz konkursu Viktorijai dizaineri radījuši skaistus konkursa tērpus, no kuriem divus viņa izrāda karalienes cienīgā fotosesijā.

Spožās kleitas autore ir dizainere Natālija Jeršova. Toties otro kleitu, kura izrotāta ar banti radītāja ir dizainere Anna Itkina. Kleitas mežģīņu svārku daļa piešķir koptēlam seksualitātes auru.

”Kleitas ir radītas speciāli man. Tās parāda dizaineru redzējumu, to kā viņas redz mani šajā konkursā, izjūt manu raksturu un gaumi,” sarunā ar portālu Skaties.lv nosaka Viktorija.

Bez fotosesijā redzamajām kleitām konkursa vajadzībām tapuši vēl divi tērpi. Viens nacionālajam iznācienam, kuru radījusi Natālija Jeršova un otrs Latvijas prezentācijai.

Iepazīsties: Latvijas pārstāve vispasaules apalīšu skaistuma konkursā – Viktorija Brovuna

”Kleitu, ar kuru prezentēšu Latviju, uzšuva Gruzijas dizainere Jūlija Morgunova. Jūlija tic manai uzvarai, tāpēc kleitas iekšpusē ar zelta diegiem iešuvusi vārdu – uzvara. Tas ir skaists žests, simbols, kas noteikti kalpos kā pluss un palīdzēs uzvarēt un atvest kroni uz Latviju,” smaida Viktorija.

Viktorija domā, ka katra nianse, detaļa ir svarīga. Sākot jau no tā, kurš veido dizainu un kurš šuj kleitas, tas ir enerģētikas jautājums.

”Darīšu visu iespējamo, lai uzvarētu un atvestu kroni uz Latviju. Dodos uzvarēt, ne vienkārši piedalīties,” kareivīgi nosaka Viktorija.

Jau nākamajā nedēļā portālā Skaties.lv sekosim līdzi Viktorijas ceļam uz panākumiem.

Vai Latvijas vārds tiks godam prezentēts? Viktorija atklāj, kā gatavojas augstas klases apalīšu skaistumkonkursam 

0 Komentāru