Greizsirdīgā Dāvida sieva: Vismaz nebučosies, ja smirdēs pēc laša! VIDEO

1 komentārs

Šova precētie pret brīvajiem brīvā meitene Ināra ir sirsnīga meitene ar labu sirdi. Viņai patīk vīrieši, kuriem kājās nav zeķu, kad viņi ir kaili. Ināra ir sieviete, kura dzimusi raganu naktī, un pati sevi šova laikā ir nodēvējusi par īstu raganu, un puišu ”atkošana” nesagādā nekādu problēmu.

Kā jau ierasts, arī šoreiz apskatījām, kā tad sievas cīnās ar vīru nodevību un kā vīru izdarības tiek aprunātas aizkadrā. Emīla draudzene ir mierīga sieviete. Ināru komentē kā izskatīgu sievieti, kurai nav bail no izaicinājumiem, bet Dāvida sieviņa ir īsta negantniece un atzīst, ka ir greizsirdīga, un nepatīk, ka vīrs ar Ināru viens otram atrodas pārāk tuvu, bet līdz uzvarai ir gatava iet pilnu klapi. Ko sievas domāja par Ināru un kā aprunāja vīrus, skaties pievienotajā videoklipā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Ja esi palaidusi garām video, kādēļ Ināra pēkšņi pameta randiņu ar Dāvidu, tad to vari noskatīties šeit. Un, ja nezini, kādēļ Dāvids nespēj saprasties ar ”mazo draudziņu”, šo ainu vari noskatīties šeit.

Foto

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl