Komentāri
Grammy pārsteidz ne vien ar balvu sadalījumu, bet arī šokējošu tērpu izvēli

Pirmdienas vakarā ASV pilsētā Losandželosā jau 58. reizi tika pasniegtas Grammy mūzikas balvas, tomēr bez balvu saņemšanas priekiem, kā jau katru gadu, uz sarkanā paklāja varējām vērot arī slavenību tērpu parādi.

Lady Gaga, Adele, Selena Gomeza, labākā jaunā māksliniece Megana Treinore, kā arī Teilore Svifta, kas tika pie balvas par gada labāko albumu, iekaroja sarkano paklāju ar visnotaļ izaicinošiem un košiem tērpiem. Tiesa gan, cik daudzām dziedātājām tie bija veiksmīgi, tik daudzām tie bija arī neveiksmīgi. Apskati galeriju!

Foto

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl