Komentāri
Grāmatu konkursa uzvarētājas ir noskaidrotas. Apsveicam!

Pirmdienas ir laimīgās dienas. Vēlamies pateikt visiem dalībniekiem lielu paldies, par piedalīšanos un šodien ir tā diena, kad esam gatavas paziņot uzvarētājus.

Pie četrām lieliskām dāvanu kartēm no grāmatu apgāda Jumava 20 eiro vērtībā šodien tiek:

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
  1. Marina Sorokina,
  2. Sanita Štrausa,
  3. Anete Jozauska,
  4. Elīza Ruska.

Apsveicam uzvarētājas un novēlam, lai tava kārotā grāmata, rotātu tavu grāmatu plauktu. Vēlreiz visiem dalībniekiem vēlamies pateikt lielu paldies, un turpinām aktīvi gozēties un lasīt spilgtākos mirkļus un noderīgākos padomus portālā skaties.lv/sievietei.

Sirsnīgi sveicam uzvarētājas!!!

Par dāvanu kartes saņemšanu, laiku un vietu, lūdzam sazināties personiski šeit.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl