Komentāri
Goda vietā ķirbis un miroņgalva. Gatavošanās Helovīnam Superbingo vadītāja Armanda Simsona mājās
FOTO: no personīgā arhīva

Hokeja kluba Rīgas Dinamo tehniskā direktora un TV3 spēles Superbingo Fortūnas pavēlnieka Armanda Simsona ģimenē  katri svētki ir īpaši, jo allaž tiek sagaidīti tematiski izrotātā dzīvoklī. Par svētku sajūtu vienmēr rūpējas Armanda sieva Iveta, kurai mājas izdekorēšana un dažādu interesantu ”knifu” izdomāšana ir vaļasprieks. Tā kā šī nedēļa paies gaidot Visu svēto nakti jeb Helovīnu, tad arī Simsonu mājās jau goda vietu ir ieņēmis ķirbis un miroņgalva.

Ar mājas izrotāšanu par godu dažādiem svētkiem Iveta sākusi nodarboties kopš piedzima Simsonu meitiņas – Patrīcija Paula( 9.g.v), Eimija Pola ( 7 g.v.) un Heidija Petra ( 3 g.v.) – tātad gandrīz 10 gadus. Lai arī pašai patīk, vairāk dzīvokli mamma dekorē tieši bērnu dēļ, jo meitām ļoti iet pie sirds gan darba process, gan rezultāts. Nekādus speciālus kursus Iveta nav apmeklējusi. Mājas dekorēšana ir Ivetas aizraušanās un laika gaitā apgūtā pieredze.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šogad uz Helovīnu māja ir izdekorēta nedēļu pirms svētkiem. To sestdienā visi pieci Simsoni paveikuši kopīgiem spēkiem. Parasti Iveta saglabā dekorus no iepriekšējiem gadiem, bet katru gadu iegādāties kaut ko jaunu – Iveta nespēj sev atteikt. Jo, kad ieiet veikalā, tad uzreiz nagi niez, ja ierauga kaut ko interesantu un neredzētu. Dekori lielākoties ir iegādāti veikalā, bet Ivetas artava – izdoma, kā rotājumus labāk salikt kopā, lai viss dekorējums rada nelielu Helovīna nakts stāstu.

Piemēram, miroņgalva ar krāsainajām lampiņām acīs ir no pagājušā gada. Simsoni devušies ciemos, pasūtījuši suši, bet suši šķīvim pa vidu ielikuši miroņgalvu.

Ķirbi Iveta parasti ļauj izvēlēties bērniem. Visi kopīgi nogriež ķirbim cepurīti, bet meitenes pašas izgrebj viduci. Pirms tam uzzīmē uz ķirbja acis, degunu un muti, bet lielā māsa pati izgriež ar nazi deguna, acu un mutes caurumus.

FOTO. Aplūko un smelies idejas arī savai Helovīna ballītei!

Bieži vien, kad tuvojas svētki, daudzas māmiņas apgalvo, ka ir tik pārgurušas un aizņemtas, ka neko negribas ne rotāt, ne sapost. Iveta uzskata, ka laiku šādām nodarbībām, kurās labprāt iesaistās bērni, vienmēr var atrast. Visiem kopīgi kaut ko jauku paveikt ir daudz jautrāk un brīnišķīgāk, turklāt galarezultāts sagādā prieku viesiem.

Helovīns ir vieni no Simsonu ģimenes vismīļākajiem svētkiem. Iveta un Armands nešķiro – svētki ir latviešu vai no ārzemēm nākuši. Svētki it svētki, un tie ir jāsvin. Īpaši šie svētki patīk meitām, jo ir pārģērbšanās, ballīte un dažādas jautras izdarības. Tādēļ jau laikus ar rotājumiem tiek radīts foršs noskaņojums. Ivetas pārliecība: ”Ja vecāki aizbildinās, ka viņiem nav laika, vecāki noteikti  ”mānās”. Laiku tam vienmēr var atrast. Nav, protams, jāpārspīlē ar dekorācijām – tas ir atkarīgs, cik katrs to var atļauties un izdarīt, bet atrast laiku vienmēr var. ”

FOTO. Attēli no iepriekšējo gadu Helovīna ballītēm pie Ivetas un Armanda

 

 

 

 

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl