Komentāri
Gluži kā no filmas Liza un Diks. Spožākās latviešu slavenību kāzas

Īsts Holivudas stāsts par slaveno un šarmanto aktrisi Elizabetu Teilori un viņas kaislīgām laulībām. Septiņi vīri un astoņas laulības.

Vai latviešiem ir tikpat kaislīgas laulības kā Elizabetei Teilorei? Stāts ir pavisam īss, slavenā aktrise Elizabete Teilore ar savu nākamo vīru iepazinās filmēšanas laukumā un iemīlējās. Viņu sauca Ričards Bērtons. Šo abu zvaigžņu stāsts kļuva par gardu kumosiņu visiem žurnālistiem, un ātri vien kļuva par vienu no fotografētākajiem pāriem pasaulē. Tāpat kā paparaci sekoja Princesei Diānai, šis pāris arī tika vajāts dienu dienā. Abu attiecības dzima kameru priekšā un viņu stāstu, un dzīvi redzēja visa pasaule. Par viņu dzīvi ir uzņemtas neskaitāmas filmas. Ja arī tu vēlies redzēt šo abu cilvēku dzīvesstāstu, tad šovakar ieslēdz kanālu LNT, plkst. 21.00, filma Liza un Diks. 

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Bet, kā ir ar latviešu slavenībām un viņu kāzām? Varbūt tās nav tik greznas, bet noteikti tās ir sabiedrībā apspriestas, kā arī bagātas ar tradīcijām, kādas nav nekur citur pasaulē. Apskatīsim top 10 slavenības, kuras laulājās pagājušā gadā.

Foto

  • Aivars Lembergs un Krasovska;
  • mūziķis Marts Kristians Kalniņš un Kristīne Kārkle;
  • ”The Hobos” solists Rolands Ūdris un Ilona Balode;
  • Latviešu akordeoniste Ksenija Sidorova salaulājās ar spāni Hosē Luisu Arizagu Lobeto;
  • Igaunijas prezidents Tomass Hendriks Ilvess un Ieva Kupce;
  • Latvijas izlases basketbolists Dairis Bertāns un Inna Leja;
  • Slavenais mūziķis Ainārs Virga un Annija Brūna;
  • Populārā konditore un šokolādes meistere Liene Tomsone un uzņēmējs Oskars Zemītis;
  • Populārais bārmenis Andris Reizenbergs Ginta Reizenberga;
  • Raidījuma TE! seja – Māra Kampernova un Mārtiņš Sleja;
Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl