Komentāri

Ziemassvētku romantika, krāpšana, attiecības un mīlestība ir aktuāla tematika. Nejauša iepazīšanās ar pilnīgi svešu cilvēku, var izvērsties lieliskā romantiskā piedzīvojumā.

Attāluma jeb distances attiecības ir visgrūtākās attiecības, ar ko sievietes var saskarties. Bieži mēs pārdomājam, vai vīrieti ir vērts gaidīt, vai viņš ir tas īstais, un vai mūsu laiks netiek velti tērēts. Filmas The Holiday galvenais stāsts ir par to kā pilnīgi sveši cilvēki satiekas, iepazīstas iemīlas, un distance nav šķērslis viņu attiecībām. Bet kā ir ar tevi, vai tu kādreiz esi bijusi šāda veida attiecības?

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Daudzas no mums var uzskatīt, ka distances attiecības nekad neizdodies. Šāda veida attiecības ir citādākas, tās ir sarežģītas un balstītas uz uzticēšanos. Distances attiecības var sarežģīt daudz lietas. Tu retāk tiksies ar saviem draugiem vai ģimeni, bet tajā pašā laikā būsi kopā ar mīļoto cilvēku. Tavā priekšā ir izvēle, kas var ietekmēt tālāko dzīves gaitu. Ja pārcietīsi pirmos mēnešus, arī pārējos varēsi izturēt. Šādās attiecībās abām pusēm ir jābūt pozitīvi vērstām. Jāizprot vienam otru, jo katrs mēs vēlamies savu brīvo laiku pavadīt kopā ar tuvajiem. Tomēr ir arī savi plusi, šādas attiecības uzdzen romantisko uguntiņu. Netiekoties ilgu laiku, tavas sajūtas un emocijas kļūst saldākas un ilgi gaidītā tikšanās būs kaislīgāka un daudzsološāka. Ja esi šāda veida attiecībās, vai tās tikko uzsākusi, tev nav nepieciešams komunicēt ar otro pusīti katru stundu. Tas būs nogurdinoši.
Vienkāršākais veids ir abiem kopīgi izdomāt noteikumus, kurus jūs pildīsiet. Apciemojiet viens otru, dodaties ceļojumos, pārgājienos vai izbraukumos, pavadāt savu brīvo laiku būdami kopā. Filmā šīs attiecības attēlotas nedaudz citādāk, bet tās ritējums un stāsts liek noprast, ka distance nav šķērslis, un cilvēki, kuri viens otru mīl darīs visu, lai attiecības izdotos.
Ja vēlies iegūt pirmo pieredzi no šādām attiecībām, vai mācīties, kā cilvēkam uzticēties, šovakar ieslēdz televīzijas kanālu LNT un pulksten 20:35 skaties filmu The Holiday.

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl