5 komentāri
“Gliteri” padušu spalvās – sieviešu jaunākā modes tendence

Pasaule mūs nebeidz pārsteigt. Ja vīrieši bija pirmie, kuri radīja aktuālāko modes tendenci spīdumi uz bārdas, tad tagad sievietes ir tās, kuras mūs pārsteidz. Spīdumi padušu spalvās ir sieviešu jaunākais “trends”.

Teiciens, ka trakajiem pieder pasaule, ir precīzs. Tuvojoties Ziemassvētkiem, ne tikai vīrieši, bet arī sievietes digitālo vidi apgriež kājām gaisā. Varam teikt, ka šogad modē ir un būs spīdumi. Sievietes, ja vēl neesat izvēlējušās, kā pārsteigt savu mīļoto Ziemassvētku vakarā, tad šī jaunākā tendence ir tā, kas vārda tiešajā nozīmē šokēs. Spīdumi uz padušu spalvām pāršalc interneta vidi un raisa diskusijas par to, kas darās sieviešu galvās. Ja arī tu vēlies būt tendenču augšgalā, izmēģini un paskaties savu draudzeņu reakciju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto: “gliteri” sieviešu padušu spalvās

TOP komentāri

 • Elza
 • Melita
  0 0 0

  Melita

  Tiešām - fui! Vienkārši pretīgs izdomājums.Normālāk ir iznīcināt padušu spalvas, lai paduse ir glīta un gluda.
 • NU
  0 0 0

  NU

  Tā tik turēt, mīļās meitenes! Jau pavisam drīz visi zēniņi, kas vēl svārstījās starp meitenēm un citiem zēniņiem, izdarīs savu galējo izvēli. Savukārt no jūsu nevaldāmajiem "dievišķumiem" pārgurušie vīrieši turpinās raut ķepā un dzīvos mierā un laimē ar interneta porņukiem un bez jums. Varēsiet iet par 15.sievu kādam pabalstu bēglim un gaudot par draņķīgajiem Latvijas vīriešiem ;)

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl