Komentāri
Gļēvi pastāvēt maliņā nav liela māka, to var izdarīt, arī guļot gultā un blenžot griestos… Ceturtais ieraksts
Foto: ekrānuzņēmums

Kāpēc mēs tik bieži, kad mums kaut kas nav pa prātam, cenšamies izvairīties un bēgam prom? Aizbēgšana neko nerisina, jo tā tikai parāda, ka mums nav ne spēka, ne gribas tikt galā ar situāciju. Nepaveiktais paliek pagātnē un no tā  vairs nespējam gūt ne mācību, ne pieredzi.

Daudz gudrāk taču ir nostāties aci pret aci ar to, ko mēs uzskatām par apdraudējumu, un censties atrast risinājumu. Vai tā būtu vienkārša izrunāšanās vai konkrēta rīcība – jebkas ir labāks par laišanos lapās un izlikšanos, ka nekas nav noticis.

Foto

Gļēvuļi un drosminieki, zaķpastalas un rīkoties spējīgie. Bailīgie un spēcīgie. Dzīve tik bieži piespēlē izvēles, ka izlemt nākas nemitīgi. Vai bēgšana un izvairīšanās no problēmām atmaksājas? Varbūt kādu laiku tu vari dzīvot ar atvieglojumu par to, ka visas likstas pagājušas secen, taču agri vai vēlu var atmosties sirdsapziņa un nekas nav briesmīgāks kā pašpārmetumi par pagātnē izdarītām kļūdām, kuras vairs nav labojamas. Un kur vēl neziņa – kā būtu bijis tad, ja es būtu nevis bēdzis, bet pieņēmis izaicinājumu? Ja rīkotos, darītu, izrādītu savu gribu un viedokli.

Rīcība vienmēr dāvā gandarījumu – arī tad, ja nekas neizdodas un viss saiet grīstē, tu sev nekad nevarēsi pārmest, ka neesi mēģinājis.

Gļēvi pastāvēt maliņā nav liela māka, to var izdarīt arī guļot gultā un blenžot griestos. Drosmīgi cilvēki rīkojas, jo tas ir vienīgais veids, kā var tikt pie rezultāta. Vienīgais veids, kā var pa īstam dzīvot. Ja nerīkosies, dzīve tev paslīdēs garām tā, it kā tu tajā nekad nebūtu piedalījies.

Seriāla Šķiršanās formula 4.sēriju skaties otrdien, 18.oktobrī plkst 21:00, kanālā TV3! 

Lasi vēl