Ginta Lapiņa publisko intīmu foto un dalās grūtniecības pieredzē

1 komentārs
Ginta Lapiņa publisko intīmu foto un dalās grūtniecības pieredzē
INSTAGRAM

Viena no pasaulē pieprasītākajām latviešu modelēm Ginta Lapiņa un viņas mīļotais vīrietis uzņēmējs Braiens Naits 13 jūlijā kļuva par vecākiem pirmdzimtajam dēliņam Akselam. Šonedēļ jaunā māmiņa dalījusies pieredzē par grūtniecības laiku.

Amerikā dzīvojošā Ginta Lapiņa savā ”Instagram” foto blogā publicējusi melnbaltu fotogrāfiju, kurā viņa sevi pilnīgi kailu iemūžinājusi spoguļa priekšā, un pastāstījusi ko vairāk par gaidību laikā piedzīvoto.

“Šī bija mana grūtniecības pēdējā diena. Es nezināju, ka 22 stundas vēlāk turēšu rokās savu bērnu,” pie bildītes raksta Ginta.

”Mana vispārējā grūtniecības pieredze. Pozitīvais. Jutos laimīga un pozitīva visu grūtniecības laiku, bez rīta nelabuma, man bija daudz enerģijas līdz pat 8. mēnesim, varēju strādāt. Kārojās mandeļu kruasānus un arbūzu. Labi gulēju visu cauru nakti. Nav striju.

Ne tik labās lietas: pēdējā grūtniecības mēnesī – pietūkušas, sāpīgas pēdas, grūti sasiet kurpes un ietilpt kādā apģērbā, vakaros grēmas. Pēdējā mēneša laikā neko daudz nevarēju ēst, mazulis bija liels, tāpēc nebija vietas nekam citam. Bet man visu laiku gribējās saldumus. Mans zēns bija smags!” klāsta Ginta.

Problēmas ar pienu, dēla nemitīga niķošanās! Ginta Lapiņa par pirmo mēnesi mātes lomā

View this post on Instagram

A post shared by GINTA LAPINA (@gintalapina)

1 komentārs