Ginta Lapiņa plānotajā dzemdību datumā publisko intīmu foto

1 komentārs
Ginta Lapiņa plānotajā dzemdību datumā publisko intīmu foto
INSTAGRAM

Latvijas pieprasītākā modele pasaulē Ginta Lapiņa tuvākajās dienās kļūs par māmiņu pirmdzimtajam. Ārsti kā dzemdību datumu bija noteikuši 13. jūliju, īpašajā dienā Ginta publiskoja juteklisku foto.

”Izbaudu pēdējos grūtniecības brīžus, pirms tu ienāc pasaulē. Ir liels prieks – sajust tavus spērienus, grūdienus, redzēt tevi ultrasonogrāfijas attēlos un dzirdēt sirdspukstus. Šajā laikā visas ir tikai prieka asaras, jūtot tevi augam. Ir pienācis tavs laiks, iekarot pasauli,” sociālajā tīklā ”Instagram” raksta Ginta.

”Cenšos sevi nomierināt ar domu, ka teju puse no pasaules iedzīvotājiem dzemdē.” Ginta Lapiņa par gatavību mātes lomai

View this post on Instagram

A post shared by GINTA LAPINA (@gintalapina)

Modele Ginta Lapiņa septītajā grūtniecības mēnesī pozē kaila

Jutekliskajā kadrā Ginta redzama kaila, guļam uz zemes, krūtis aizsedzot ar baltiem ziediem. Topošā māmiņa ir aizvērusi acis, radot mierpilnu, intīmu atmosfēru.

Gan Gintai, gan viņas mīļotajam uzņēmējam Braienam Naitam gaidāmais bērns būs pirmdzimtais. Pāris pasaulē gaida nākam dēlu.

Ārsti kā dzemdību datumu bija noteikuši 13.jūliju, pati Ginta domāja, ka dēls pieteiksies ātrāk. Pagaidām modele nav publiskojusi informāciju par pirmdzimtā nākšanu pasaulē.

Grūtniecības ietekmē mīlnieki pārvācās uz lielāku mājvietu, lai nodrošinātu pirmdzimtajam visu nepieciešamo.

Arī pēc mazuļa dzimšanas supermodele nedomā atteikties no darba foto zibšņu priekšā, tāpēc arī grūtniecības laikā nemeta pie malas sportiskas aktivitātes.

Latviešu topmodele Ginta Lapiņa skaidro, kā grūtniecība un bērna ienākšana dzīvē ietekmēs karjeru

1 komentārs