Komentāri

Kāzas ir liels dzīves pārbaudījums jaunajam pārim, bet kādēļ gan šo posmu nepadarīt aizraujošāku, ar pilnīgi trakām idejām?

Neds un Ariela ir pāris, kuri nebaidās dzīvē pieņemt jaunus izaicinājumus. Abi vēlējās pārsteigt viens otru, un uzzināt, kāda ir reakcija ja veselu diennakti ir jādzīvo saslēgtiem kopā roku dzelžos. Noskaties video un uzzini, kā pāris tika galā ar ik rīta zobu tīrīšanu, ar ”lielo darīšanu” tualetē. Video uzzināsi, kā pāris cīnās ar nakts miegu un kopā gulēšanu, un kā gatavoja ēst. Varbūt arī tev būtu jāizmēģina šāds veids, lai pārliecinātos vai ar vīriņu varat kopā darīt pilnīgi visu! Rezultāts bija fantastisks. Skaties video zemāk.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

 

Foto

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl