Komentāri

Kāzas ir liels dzīves pārbaudījums jaunajam pārim, bet kādēļ gan šo posmu nepadarīt aizraujošāku, ar pilnīgi trakām idejām?

Neds un Ariela ir pāris, kuri nebaidās dzīvē pieņemt jaunus izaicinājumus. Abi vēlējās pārsteigt viens otru, un uzzināt, kāda ir reakcija ja veselu diennakti ir jādzīvo saslēgtiem kopā roku dzelžos. Noskaties video un uzzini, kā pāris tika galā ar ik rīta zobu tīrīšanu, ar ”lielo darīšanu” tualetē. Video uzzināsi, kā pāris cīnās ar nakts miegu un kopā gulēšanu, un kā gatavoja ēst. Varbūt arī tev būtu jāizmēģina šāds veids, lai pārliecinātos vai ar vīriņu varat kopā darīt pilnīgi visu! Rezultāts bija fantastisks. Skaties video zemāk.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

 

Foto

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl