Garšas mednieki iekaro Liepāju, baudot gaileņu krēmzupu, samu un siera kūku

Komentāri

Ekspedīcijas dalībnieki 26. augusta raidījumā dodas uz Liepāju. Inese Kučinska, šīs dienas namamāte, Liepāju sauc par savu mīļāko pilsētu pasaulē.

Vējš un rokmūzika – ar šiem vārdiem Liepāja asociējas šīs nedēļas Garšas medniekiem. Dalībnieki devās uz Liepājas pretrunīgāko tūrisma objektu – Karostas cietumu, kā arī baudīja Liepāju ar grupas Līvi dziesmām un pašgatavotiem kokteiļiem. Roberto, Laurim Reinikam un Ditai Danosai bija lieliska iespēja apmeklēt Liepājas teātri, kā arī vēl nepabeigto Liepājas koncertzāli.

Namamāte Inese gatavoja maltīti ar palīgu Rolandu. Galdā tika likta gaileņu krēmzupa, sams, vistas akniņas, kas ietītas bekonā un saldajā – svaigsiera kūka. Ko dalībnieki saka par pilsētu, kurā piedzimst vējš, un ar kādu atzīmi katrs novērtēs baudītos ēdienus – uzzini šajā Garšas mednieki epizodē!

Video:

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl