Gaišreģes Vangas pareģojumi par ASV prezidentu un gaidāmo krīzi piepildās!

23 komentāri
Gaišreģes Vangas pareģojumi par ASV prezidentu un gaidāmo krīzi piepildās!

Slavenā sieviete, gaišreģe Vanga, kura paredzēja traģiskos 11. septembra notikumus ASV, islāmticīgo ienākšanu Eiropā, kā arī to, ka Baraks Obama būs pēdējais ASV valsts prezidents.

Sievietes ir apveltītas ar dabas dotiem talantiem un dažādām spējām. Mums apkārt dzīvo spēcīgas sievietes, ar neaptveramu intuīciju un gaišreģes spējām. Arī Baba Vanga bija viena no šādām sievietēm, kura spējusi ietekmēt pasaules likteni!

Vakar uzvaru ASV prezidenta vēlēšanās ieguva skandalozais miljonārs Donalds Tramps, atstājot Hilariju Klintoni aiz sevis. Visa pasaule vēl joprojām ir šokā par amerikāņu izvēli. Tomēr gaišreģes Babas Vangas pareģojumi piepildās.

Baba Vanga, kura vairāk bija pazīstama kā ”Nostradamus no Balkāniem”, prognozēja pareizi, ka 44. prezidents būs afroamerikānis. Viņa paredzēja, ka Baraks Obama būs ”pēdējais” ASV prezidents un pēc viņa termiņa beigām visā pasaulē sāksies ekonomiskā krīze. Viņa paredzēja, ka pieaugs konflikti starp ziemeļu un dienvidu štatiem.

Foto

TOP komentāri

 • vēl viena vanga
 • ne1
  +8 +8 0

  ne1

  vispār jau Tramps par prezidentu var kļūt tikai 20. janvārī... līdz tam laikam vēl daudz sniega sasnigs...
 • Es
  +8 +6 -2

  Es

  Interesanti,tad kad tas ir noticis,tad saka,ka Vanga to ir paredzējusi,kaut kāds stulbums.Arī pasaules galu cik gudrie paredzēja.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl