Gaisma tuneļa galā. Šķiršanās ar laimīgām beigām

Komentāri
Gaisma tuneļa galā. Šķiršanās ar laimīgām beigām

“Izšķīros pēc 7 gadu kopā būšanas un divu gadu laulības (jāsaka gan – šķiršanās notika pēc manas iniciatīvas). Lai gan šķīros ar domu, ka vēlos pilnībā atgūties un veltīt daudz laika sevis lutināšanai un līdzsvara atgūšanai, dzīve iekārtojās tā, ka pilnīgi viss mainījās par 180 grādiem – kāds lielisks vīrietis, kurš man vairākus gadus patiešām bija labs draugs, bez jebkādām pretenzijām uz ko vairāk, pēc manas šķiršanās bija man blakus, līdz viss vienkārši notika pats no sevis… Šobrīd esam kopā jau pusgadu un esmu tik laimīga, kādu sevi neatceros nekad līdz šim un cenšos tikpat laimīgu darīt arī viņu”

Dzīvē viss notiek tā, kā tam jānotiek

Turpinot savu stāstu, Egita (vārds mainīts), stāsta: “Šīs ir pilnīgi jaunas kvalitātes attiecības, kas ir ļoti daudz ko mainījušas manos uzskatos par dzīvi, attiecībām, par to, kas ir un kas nav svarīgs, veidojot attiecības un kopdzīvi, tādēļ varu būt tikai pateicīga tiem kosmiskajiem spēkiem, kas man deva drosmi izbeigt iepriekšējās attiecības un spert tādu milzīgu soli savas dzīves izmainīšanā! Un pēc šā visa es ticu, ka vajadzīga tikai drosme iet tālāk un skatīties pēc tām iespējām, ko dzīve dod – tad viss būs vienkārši LIELISKI!”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Divas dienas pēc šķiršanās – cits

Kā cita sieviete raksta: “Izšķīros no vīra pēc gandrīz 5 gadu kopdzīves. Vienkārši vienā brīdī notika klikšķis (doma jau sen tupēja galvā, bet vienmēr atrunājos, jo viss bija tik pierasts un ērts, lai arī emocionāli “sūdīgi”). Ilgi svārstījos, izlēmu, izdarīju, ne sekundi nenožēloju, jo kopš tā brīža dzīve tikai uzlabojas. 2 dienas pēc viņa izvākšanās internetā man uzrakstīja puisis, atbildēju pieklājības pēc, jo par jaunām attiecībām nemaz nedomāju. Šeku-reku satiku savu ideālo vīrieti. Jau 3 nedēļas kā kopā dzīvojam un visus šos 3 mēnešus kopš iepazīšanās jūtos kā septītajās debesīs.

Vēlos baudīt!

“5 gadu attiecības, no tiem 2 gadi bija kopdzīve. Šķiršanās iniciatore – es. Nebija vairs nekādu jūtu no manas puses, un aizvien vairāk bija grūti iztēloties ar konkrēto vīrieti nākotni.

Pēc šķiršanās gan mazliet bija jocīgi, nu – kādu mēnesi. Neteiktu, ka baigi pārdzīvoju, nebūt nē. Jocīgāk laikam bija palikt vienai pēkšņi un “valdīt” patstāvīgi pār visu – mājoklis, mašīna, pārtika u.tml. lietas, ko tomēr baigi dalījām ikdienā. Un vēl jocīgi bija, ka tomēr esmu zaudējusi tuvāko cilvēku ikdienā. Bet man ir ne mazāk tuvi vecāki un laba draudzene. Ātri vien aizmirsās jebkāda nepieciešamība pēc bijušā, pat ja tā nepieciešamība bija arī vairāk savtīga, egoistiska.

3 mēneši brīvas meitenes solī… “bāc”, tikai 3?! Tagad liekas, ka par maz tas bija, nebiju paskaitījusi. Esmu kopā ar savu superforšo un sev ārkārtīgi piemēroto vīrieti, kurš man jau agrāk patika, un es viņam arī. Bija mums 2 gadu nerunāšana savā starpā. Ap laiku, kad šķīros no bijušā, atsākām kontaktu gluži kā draugi. Līdz pat tam mulsinošajam brīdim, kad atzinām, ka starp mums ir kas vairāk.

Negribu kopdzīvi, negribu solījumus par nākotni. Viss, ko vēlos – baudīt… Jo pat ar gluži vienkāršām tikšanās/sarakstīšanās reizēm (esam 3 mēnešus atšķirti, es – citā valstī. Latvijā kopā bijām tikai mēnesi…) viņš man dod vairāk, nekā bijušais visos 5 gados kopā…”

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl