”Gadi pasē vairs mūsdienās nespēlē nekādu lomu!” Elita Drāke joprojām bauda dzīvi klubos

12 komentāri
”Gadi pasē vairs mūsdienās nespēlē nekādu lomu!” Elita Drāke joprojām bauda dzīvi klubos
NAURIS GARKAKLIS

Sieviešu konkursu organizatore Elita Drāke, šķiet, gadiem ejot kļūst tikai jaunāka, daiļāka un enerģijas pārbagātāka. Skaties.lv sastapa Drāki sarunu bārā ”RŪM”, malkojot vīnu jauniešu kompānijā, un iedvesmojošā sieviete sirsnīgā sarunā pastāstīja Skaties.lv, kā visā pasaulē jau sabrukuši senie aizspriedumi pret pasē ierakstītajiem skaitļiem.

‘’Man šeit ļoti patīk! Sajūtas ir ļoti svinīgas, gaisotne – nepiespiesta, kādu sen neesmu jutusi Rīgas bāros. Radītā atmosfēra, radītais koncepts – es paredzu šai vietai labu nākotni, jo redzu, ka cilvēki te jau labi jūtas,” Skaties.lv sajūsmu par jauno bāru pauž Drāke, kura jau prognozē – viņa te viesosies vēl!

Sieviešu konkursu organizatore neslēpj – viņai patīk regulāri iziet sabiedrībā, iedzert vīnu, izdejoties.

”Es noteikti esmu klubu cilvēks. Es eju tur, kur veidojas klubiņi, kur var satikt pazīstamus un savus cilvēkus. Pat tādus savus cilvēkus, kuri vēl nav tavi cilvēki,’’ tā Drāke, kuru pēdējā laikā sajūsmina Briāna ielas kultūra, tāpēc ”RŪM” parādīšanās ir tieši laikā!

‘’Atmosfēra te ļoti laba. Man patīk, ka šī vieta apvieno gan Miera ielu, gan visu kvartālu,’’ spriež ballīšu mīļotāja.

Vecmāmiņu konkursa organizatore nereti saskaras ar skauģu viedokli, kuriem šķiet – dāmai labākajos gados klubos nav, ko darīt. Un kā vēl ir!

‘’Jo cilvēks vairāk būs apzināts, jo mazāku nozīmi viņš piešķirs gadiem. To jau sen pierādījis laikmets un enerģētiskie līmeņi, ka gadi pasē noteikti vairs mūsdienās nespēlē nekādu lomu.

Ir ļoti daudz jauniešu, kuri jau ir veci, slimi, neapmierināti ar dzīvi un pazaudējuši tās jēgu. Kā pierādīja sieviešu konkurss, no kura nupat atgriezāmies, sieviete ap 60 nereti var izkonkurēt sievieti ap 30 visās jomās! Cilvēks pats izvēlas, kā viņš vēlas justies, un to viņš var izvēlēties neatkarīgi no tā, kādā vecumā viņš ir.

Tas, ka kāds kaut kam ir par vecu, ir aprobežotu un skaudīgu cilvēku secinājumi vai komentāri. Jo ne tikai Latvijā, bet visā pasaulē jau sen pierādīts, ka varam baudīt dzīvi jebkurā vecumā,” nosmejas Drāke un priecīgi iemalko vēl vienu vīnu, jauniešu pielūgsmes pilno skatienu pavadīta!

12 komentāri