”Gada nogalē gaidāms smags laiks, pārvarēsim to kopā!” Elita Drāke izaicina tautiešus

1 komentārs
”Gada nogalē gaidāms smags laiks, pārvarēsim to kopā!” Elita Drāke izaicina tautiešus
PRIVĀTAIS ARHĪVS

Lai palīdzētu tautiešiem pārdzīvot šī jau tā smagā gada noslēdzošo, īpaši drūmo posmu, un sagatavoties Saulgriežiem un jaunam gadam, ezotērikas eksperte un sieviešu biedrības vadītāja Elita Drāke aicina mesties unikālā izaicinājumā. Kā akcentē Drāke, šī ir iespēja ikvienam gadu noslēgt ar sakārtotu prātu un ķermeni.

”Ne tikai man, bet lielākajai daļai apkārtējo šajā gadā nav izdevies īstenot iecerēto apkārt valdošās situācijas, ierobežojumu un aizliegumu dēļ.

Šobrīd cilvēki ēd par daudz, ir depresīvi, apātiski un slinki. Turklāt gada nogalē gaidāms smags laiks – mums priekšā divi īpaši smagi aptumsumi: 30. novembris un 14. decembris.

Sapratu, ka, lai to visu vieglāk pārvarētu, sagatavotos Saulgriežiem un jaunam gadam, ir jāveido domubiedru grupa, kurā kopā attīram organismu, sakārtojam domas un ķermeni,” Skaties.lv stāsta Drāke.

Kopā ar uzņēmēju Dignu Nolbergu un mākslinieci Intu Vītoliņu viņa izveidojusi domubiedru grupu, kura trīs nedēļu laikā – no 28. novembra līdz 18. decembrim – kopā strādās pie paradumu maiņas un dzīves kvalitātes celšanas.

”Grupu esmu izveidojusi, lai ikdienā aizņemtajiem nav jālasa simtiem grāmatu, tajā būs viss, ko vēlējos pateikt šogad nenotikušajās jogas nometnēs. Izmantosim laiku pirms Saulgriežiem, lai pilnu jaudu varam svinēt svētkus un sagaidīt jaunu gadu!

Tās būs trīs nedēļas, kurāS izdzīvosim manu ikdienu. Būs badošanās laiki, kopā mācīsimies veselīgu ēšanu, apgūsim īpašas receptes, tīrīsim māju, atbrīvosimies no nevajadzīgām lietām. Būs krāsu terapija, mandalas.

Nesolu, ka būs viegli, bet būs interesanti. Ja jau šobrīd visiem tāpat jāsēž mājās, tad darīsim to kopā, kopā klājot galdus, kopā izaicinot sevi labākai dzīvei,” iedvesmo Drāke.

Izaicinājuma dalībniekus sagaida video lekciju cikls un dažādi pārsteigumi. Vairāk uzzini TE!

Kā jau tagad var apsolīt Drāke, izaicinājuma dalībnieki varēs noslēgt gadu ne tikai ar skaistu ķermeni, bet arī ar sakārtotu prātu un iedvesmu jaunam gadam. Un tas ir tieši tas, kas vajadzīgs šajā negāciju pilnajā laikā!

Ir pēdējais laiks pieteikties! Piesakies TE!