Franču noslēpumainā apakšveļas māksla

Komentāri
Franču noslēpumainā apakšveļas māksla

Jutekliskās, izsmalcinātās un elegantās francūzietes – katra no mums kaut reizi dzīvē ir vēlējusies viņām līdzināties. Nepārspējamais franču šarms ir saskatāms ne tikai viņu nesteidzīgajā ikdienā un dzīves “izgaršošanā”, bet arī satriecoši sievišķīgajā apakšveļā. Filmā “Belle Epoque” ir teikts, – “apakšveļa. Tas ir interesanti, ka tik trausls un it kā nenozīmīgs apģērba gabals var likt tev justies tik spēcīgai.” Labākais franču apakšveļā ir tas, ka tev nav jārunā franču valodā, lai nēsātu šo veļu. 

Lūk, stāsts par burvīgām attiecībām. Reiz kāds vīrietis iepazinās ar burvīgu sievieti, kas vēlāk kļuva par viņa sievu. Viņi devās ceļojumā uz Parīzi. Pirmā dāvana, ko sieviete saņēma no vīra, bija franču apakšveļa, kas bija apbērta ar rožlapiņām, un kastē skaisti iesaiņota gulēja šampanieša pudele. Franču sievietes ikdienā staigā, ietērpušās mežģīņu apakšveļā. Apakšveļas valdzinošais elements slēpjas smalkā mežģīņu maliņā, kura nevainīgi spīd virs kleitas dekoltē maliņas.

Fotogalerijā ir redzams franču apakšveļas zīmols “Aubade”.

Foto:

 

 

 

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl