Komentāri
Foto: brīvdienu našķis – mini kanēļmaizītes 15 minūtēs

Laiskais sestdienas rīts ir kā radīts, lai pagatavotu ko garšīgu. Ja tev pie rokas ir kārtainā mīkla, cukurs un kanēlis, tad tās ir galvenās sastāvdaļas, lai izceptu fantastiskas mini kanēļmaizītes.

Tev nepieciešams

  • 1 ola
  • kanēlis
  • cukurs
  • kārtainās mīklas plāksnes

Pagatavošana

Traukā sajauc cukuru un kanēli. Izrullē kārtainās mīklas plāksnes. Pārklāj mīklu ar olu, pārber mīklu ar cukura un kanēļa maisījumu. Tālāk sarullē mīklu un griež apmēram 4 cm garumā mazas mīklas “piciņas”. Izklāj uz pannas, apsmērē ar olu un nedaudz pārber pārpalikušo cukura un kanēļa maisījumu. Liek cepeškrāsnī uz 15 minūtēm, 200°C. Atdzesē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lai labi garšo!

Foto

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl