FOTOKONKURSS. Sapos Martu Ziemassvētkiem un laimē ceļojumu!

7 komentāri
FOTOKONKURSS. Sapos Martu Ziemassvētkiem un laimē ceļojumu!

Kamēr tavs iemīļotais vasaras seriāls Viņas melo labāk ir devies ziemas brīvdienās, seriāla varonēm dzīve taču turpinās! Arī viņas noteikti gatavojas sagaidīt Ziemassvētkus. Iztēlojies, kā viņas izrotā eglīti, kā meklē un iesaiņo veikalos dāvanas… Kā tu domā, kura no draudzenēm visvairāk domā par to, kā sapucēties? Kurai vienmēr ir pilns skapis ar drēbēm, bet nav ko vilkt mugurā? Kura visvairāk vēlas ar savu izskatu apžilbināt savu mīļoto? Protams, ka Marta! Tādēļ Skaties.lv/Sievietei aicina tevi palīdzēt Martai saposties šiem skaistajiem svētkiem, piedalīties fotokonkursā un laimēt savu ilgi gaidīto brīvdienu ceļojumu no PINS !

Kā tev jārīkojas? Pavisam vienkārši

Saposies, kā, tavuprāt, sapostos Marta, lai kopā ar savu mīļoto dotos uz Ziemassvētku ballīti, nofotografējies un atsūti fotogrāfiju mums! Iespējams, tev jau ir tāda fotogrāfija, kurā esi izvēlējusies sev tieši tādu apģērbu un aksesuārus, kādi piestāvētu Martai, tad – neturi sveci zem pūra, sūti uz Skaties.lv!/ Sievietei!

Labākās fotogrāfijas noteiks skatītāju balsojums, bet no labākajām fotogrāfijām uzvarētāju izvēlēsies pati seriāla Viņas melo labāk Marta – aktrise Evija Skulte!

Piedalies konkursā līdz 28. decembrim, sapos Martu un laimē 21 200 PINS  savam ilgi gaidītajam brīvdienu ceļojumam, vai citam sen kārotajam priekam.

Atceries, ka tev ir jābūt PINS programmas dalībniekam. Ja vēl neesi, reģistrējies šeit.

Ar konkursa noteikumiem vari iepazīties šeit!