Komentāri
FOTOKONKURSS noslēdzies! Evija Skulte izvēlas Martai vispiemērotāko svētku tērpu
Foto: konkursa foto

Ir noslēdzies fotokonkurss Sapos Martu Ziemassvētkiem un laimē ceļojumu! Skaties.lv/Sievietei saka lielu paldies visām dalībniecēm (un arī dalībniekiem) par iesūtītajām fotogrāfijām. 

Izvēloties uzvarētāju, tika ņemts vērā balsu skaits, kas atdots par katru no fotogrāfijām, kā arī Skaties.lv/ Sievietei redakcijas balsojums. Taču galavārds, kā solīts, piederēja seriāla Viņas melo labāk Martas lomas atveidotājai aktrisei Evijai Skultei. Evijas (un arī, starp citu, redakcijas simpātijas) piederēja Sandras Ivanovas izvēlētajam Martas svētku tērpam!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Foto: konkursa foto

Foto: konkursa foto

Sandra saņem konkursa iespaidīgo balvu –  21 200 PINS  savam ilgi gaidītajam brīvdienu ceļojumam vai citam sen kārotajam priekam. Apsveicam!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl