FOTO: zinātnieki ir atklājuši, kāds izskatās ideālās sievietes augums!

2 komentāri
FOTO: zinātnieki ir atklājuši, kāds izskatās ideālās sievietes augums!

Teksasas Universitāte nākusi klajā ar pētījumu, kur atklāts, ka aktrisei un modelei Kellijai Brūkai ir perfektās sievietes augums. Kāds tas ir?

Par ”perfekto” ķermeni ir daudz viedokļu. Modes skates un žurnālu vāku reklāmas ir vieni no varenākajiem ieročiem, lai iespaidotu jaunu meiteņu attieksmi pret savu ķermeni un veselību. Smalkas, pārlieku tievas modeles ir daudzu jaunu sieviešu dzīves ”mērķis”.

Teksasas Universitāte ir veikusi pētījumu, kas apliecina, ka aktrise un modele Kellija Brūka ir sieviete ar ideālo augumu. Viņa nav nedz kārna, nedz apaļīga. Viņas ķermenis ir harmonisks un juteklisks. Kellijai ir 34 gadi un viņas augums ir 1,68 m, savukārt ķermeņa aprises ir 99 – 63 – 91. Jāsaka, ka Kellijai nav bijušas plastiskās operācijas, un zinātnieki stāsta, ka šāds ķermenis ir pilnīgi dabisks un pilnīgs.

Foto

Amerikā sabiedrība bija pārsteigta par šādu rezultātu, jo modes skatēs un žurnālu reklāmās, ideālās sievietes augums nestāv tuvu Kellijas auguma aprisēm. Turklāt pārlieku kaulainās sievietes, kuras nemitīgi tiek atrādītas uz žurnālu vākiem, iedzen sievietes kompleksos par savu augumu, kas savukārt var novest pie ēšanas traucējumiem un citām veselības problēmām.

2 komentāri