FOTO: vīrišķīgi ugunsdzēsēji nekautrējas parādīt savu dvēseles pusi

Komentāri
FOTO: vīrišķīgi ugunsdzēsēji nekautrējas parādīt savu dvēseles pusi

Austrālijā ir izdots ugunsdzēsēju un glābēju kalendārs, kas parāda vīriešu iejūtīgo, pievilcīgo pusi.

Mums, sievietēm, var šķist, ka vīrietis, kā jau stiprā dzimuma pārstāvis, ir ar stingru raksturu, savu viedokli, nepiekāpīgs, un kā jau īsts vīrietis skaļi neizpauž, ka arī viņam ir jūtas. Šie ugunsdzēsēji lauž vīriešu stereotipus un parāda, ka arī stiprā dzimuma pārstāvji nekautrējas izrādīt savu maigo pusi. Arī vīrieši spēj būt iejūtīgi, mīlēt no visas sirds un nekautrēties par savu maigumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kalendāra fotogalerijās vīrieši ir parādīti gan kā vareni glābēji, gan arī kā atbildīgi vīrieši, kuri uzņemas rūpes arī par cilvēku labākajiem draugiem. Bildēties kopā ar kaķēniem un kucēniem ir vairāk raksturīgi sievietēm, bet, pasaulē ir vīrieši, kuri uzskata, ka pārāk liela mīlestība un labestība nav jāslēpj. Apskati skaisto ugunsdzēsēju un glābēju kalendāru fotogalerijā.

Foto

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl