Komentāri
FOTO: viesi ”uzspridzina” sarkano paklāju ar dīvainiem aksesuāriem

Aksesuāriem ir būtiska loma ikdienas ģērbšanās stila noteikšanā. Ar to palīdzību spējam ne tikai izcelties vai papildināt vienkārša stila apģērbu, bet arī parādīt savu statusu sabiedrībā un kopumā justies skaisti.

Rīgas modes nedēļa ir viens no pasākumiem, kur aksesuāri zib no visām iespējamām malām. Arī šogad modes nedēļas viesi nespēja mūs nepārsteigt, izvēloties gan pilnīgi trakus, nederīgus, gan arī skaistus un stilīgus aksesuārus. Tā kā Rīgas modes nedēļa ir tā vieta, kur liela daļa sievietes vienu otru apbrīno un smeļ idejas sava stila odziņas papildināšanai un uzlabošanai, esam apskatījušas un apkopojušas modes nedēļas viesu izvēlētos aksesuārus, ar kuriem arī tu vari papildināt savu garderobi vai vienkārši smelties stila paraugstundas no viesiem. Fotogalerijā manīsi ne tikai tālskata aksesuāru, bet arī grāmatas, gredzenus un ”puķu grozu” uz galvas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl